Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
02/04/2022 - 07:50

Jacek Lelek o Andrzeju Lisie. Jest absolutnie wyjątkowy w czynieniu dobra[WIDEO]

Jest absolutnie wyjątkowy. Jego konsekwencja w czynieniu dobra naprawdę zasługuje na podziw i uznanie – tak mówi o Andrzeju Lisie, burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. To dobro to oddawanie innym cząstki siebie, własnej krwi, która jest bezcennym lekiem.

Należy do rekordzistów Polski! Andrzej Lis dał sobie utoczyć ponad sto litrów bezcennego leku, jakim jest krew. Dzieląc się z innymi cząstką siebie ratuje życie i zdrowie innych.

Czytaj też  Dał sobie utoczyć tyle krwi, że został rekordzistą Polski

Jest absolutnie wyjątkowy. Jego konsekwencja w czynieniu dobra naprawdę zasługuje na podziw i uznanie – mówi o niezwykłym honorowym krwiodawcy burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek.  

- Od 48 lat regularnie oddaje krew. Myślę, że ta konsekwencja w działaniu pokazuje wielkiego ducha  tego człowieka, którego mam zaszczyt być kolegą i przyjacielem.  Zasługuje na wielkie uznanie społeczności. Andrzej Lis, nie tylko sam oddaje krew, ale  z wielkim zaangażowaniem propaguje krwiodawstwo, zwłaszcza wśród ludzi młodych, prowadząc liczne prelekcje w szkołach.

Obejrzyj też Andrzej Lis. Cichy bohater, zaskoczony nominacją do plebiscytu [WIDEO]

Jak wielki zasięg ma jego działanie, mogliśmy się przekonać podczas licznych akcji na terenie Sądecczyzny, gdzie bardzo wiele osób zainspirowanych postawą Andrzeja Lisa również oddawało krew, co zamieniało się w wielkie wspólne czynienie dobra. Myślę, że Andrzej Lis jest wspaniałym kandydatem  na Sądeczanina Roku.  

Czy to twój kandydat do tytułu Sądeczanin Roku 2021?

ANDRZEJ LIS – wyślij SMS o treści SR.7 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wypełnij i dostarcz KUPON 
(dostępny w miesięczniku "Sądeczanin": numery kwiecień 2022 oraz maj 2022)

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY (1 x sms, 1 x formularz online, 1 x kupon). Da to równowartość 3 głosów.

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2021. Znajdziesz tam też szczegółowe zasady głosowania.

Więcej informacji w regulaminie Plebiscytu "Sądeczanin Roku 2021".Dziękujemy za przesłanie błędu