Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 29 maja. Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji
19/04/2022 - 07:50

Andrzej Lis. Cichy bohater, zaskoczony nominacją do plebiscytu [WIDEO]

Od czterdziestu ośmiu lat oddaje innym cząstkę siebie, bezcenny lek, jakim jest krew. W ten sposób ratuje ludziom życie. Pozostaje cichym, skromnym bohaterem. – Nominacja do udziału w plebiscycie bardzo mnie zaskoczyła – mówi Andrzej Lis.

  Czytaj też To oni powalczą o wygraną. Trwa wielkie głosowanie na Sądeczanina Roku 2021 

- Zupełnie się tego nie spodziewałem.  Nominacja do plebiscytu na Sądeczanina Roku bardzo mnie zaskoczyła – mówi Andrzej Lis.

Od czterdziestu ośmiu lat oddaje innym cząstkę siebie. Można o tym przeczytać w artykule  Andrzej Lis. Dał sobie utoczyć tyle krwi, że został rekordzistą Polski

 - Odbieram to jako uhonorowanie wszystkich krwiodawców, cichych bohaterów dnia codziennego, którzy ratują ludzkie życie. Cieszę się, że jestem jednym z nich. Ta nominacja na pewno przyczyni się do propagowania  krwiodawstwa, które nadal jest  słabo postrzegane. Może dzięki plebiscytowi wypłynie na szersze wody.  

Ja sam, staram się pomagać innym jak mogę. A moja pomoc… kto chciał, dowiedział się kim jestem i co robię.  Teraz priorytetem  jest dla mnie propagowanie idei krwiodawstwa wśród młodzieży.

Czy to twój kandydat do tytułu Sądeczanin Roku 2021?

Twój kandydat do tytułu Sądeczanin Roku 2021?

ANDRZEJ LIS – wyślij SMS o treści SR.7 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wypełnij i dostarcz KUPON 
(dostępny w miesięczniku "Sądeczanin": numery kwiecień 2022 oraz maj 2022)

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY (1 x sms, 1 x formularz online, 1 x kupon). Da to równowartość 3 głosów.

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2021. Znajdziesz tam też szczegółowe zasady głosowania.

Więcej informacji w regulaminie Plebiscytu "Sądeczanin Roku 2021".Dziękujemy za przesłanie błędu