Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
13/05/2019 - 20:30

Sądeckie Młode Talenty: śpiewanie i karate to dwie pasje w życiu Ani Obtułowicz

Czy „Piosenka na cztery kopyta i wiatr” Hanny Sztachańskiej da Ani Obtułowicz szansę na zwycięstwo szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty? Jury już dostrzegło potencjał dziewczynki otwierając jej drzwi do półfinału. Reszta jest w Waszych rękach.

Ania Obtułowicz ma dziewięć lat. Jest mieszkanką Nowego Sącza i na co dzień uczęszcza do czwartej klasy w Szkołę Podstawowej nr 20 w Nowym Sączu.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

– Śpiewam, tak na serio, od roku a uczy mnie pani Monika Rębilas. Lubię słuchać muzyki pop a moja ulubiona piosenkarka to Ariana Grande. Ćwiczę też karate – wymienia jednym tchem swoje pasje.

Ania próbowała już swoich sił w Starosądeckim Konkursie Wokalistów, Dziecięcym Konkursie Kolędowym w Szczawie oraz w konkursach organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, tutejszy Pałac Młodzieży oraz w szkole. Wystąpiła również w Sądeckich Konfrontacjach Artystycznych Talentów SKAT, gdzie chce wystąpić również w tym roku.

Jej ulubione przedmioty w szkole to plastyka, informatyka i oczywiście w-f.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych faworytów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Annę Obtułowicz wyślij sms o treści TALENT.14 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu