Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 lutego. Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
07/05/2019 - 13:45

Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

Już jest! Nadszedł wyczekiwany przez wielu młodych utalentowanych mieszkańców naszego regionu dzień, w którym półfinaliści szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty nagrywają swoje pierwsze teledyski.

Już przed godziną 10. przedsionek auli PWSZ w Nowym Sączu zapełnił się półfinalistami konkursu Sądeckie Młode Talenty organizowanego przez Fundację Sądecką i portal Sądeczanin.info już po raz szósty. Wszystkim młodym artystom towarzyszyli najbliżsi: rodzice, rodzeństwo i opiekunowie muzyczni oraz przyjaciele.

Zobacz też: Nagrać własny teledysk, to marzenie każdego młodego artysty! My je spełniamy

Przedstawiciele jury i nasza ekipa techniczna dwoi się i troi by zminimalizować stres przed występem w obiektywie kamery. Starają się ze wszystkich naszych młodych gwiazd wydobyć to, co najlepsze. Jest mnóstwo śmiechu a przede wszystkim radości z tworzenia, z zabawy muzyką, która dla wielu jest pasją, bez której nie wyobrażają sobie przyszłego życia.

Młodzi ludzie obserwują siebie wzajemnie by potem dzielić się wrażeniami i radami. Nie ukrywamy, że czasem więcej tremy mają rodzice niż sami główni bohaterowie dzisiejszego dnia.

Więcej już niebawem w szczegółowej relacji.

PGE

Projekt finansowany ze środków Fundacji PGE.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: ESDziękujemy za przesłanie błędu