Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
05/09/2019 - 06:55

Rozmowa dnia: magia czy nagrody. Ludzie pokochali Festiwal Biegowy w Krynicy

Sportowe emocje, rywalizacja, cenne nagrody, życiowe rekordy i medale, także wspaniały weekend w górach… taki jest Festiwal Biegowy w Krynicy, który startuje już w piątek 6 września. Dlaczego ta sportowa impreza jest wyjątkowa i niepowtarzalna? Mówi o tym Halina Olejniczak, ambasador Festiwalu.

To już tradycja na początku września Krynica staje mekką dla biegaczy. Co sprawia, że rokrocznie na festiwalowym starcie staje 10 tys. biegaczy.
- To jest po prostu magiczne miejsce. Wyjątkowa jest jego atmosfera i wyjątkowa jest sama Krynica. Festiwal Biegowy to miejsce, gdzie mogą przejeżdżać całe rodziny, które nie tylko aktywnie wspólnie spędzają czas, ale także świetnie się bawią. Decydują o tym nie tylko sportowe emocje, ale także sama oprawa festiwalu,  z licznymi atrakcjami i świetną muzyczną oprawą. To najfajniejsza sportowa impreza jaką znam.

Czytaj też

Dlaczego krynicki Festiwal jest wyjątkowy?  Czy to zasługa konkurencji, dystansów, a może sprawia to rekordowa pula nagród, łącznie z możliwością wygrania samochodu? Na te i inne pytania w rozmowie z „Sądeczaninem” odpowiada Halina Olejniczak, ambasador Festiwalu.

[email protected] Fot.JmDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)