Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 1 grudnia. Imieniny: Blanki, Edmunda, Eligiusza
24/11/2022 - 16:40

Wyjątkowe zwierzę pojawiło się w Świniarsku. Każdy chciałby je zobaczyć

W Świniarsku pojawiło się niezwykłe, a jednocześnie rzadko spotykane zwierzę, które z pewnością każdy chciałby zobaczyć na własne oczy. Niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia co jeden z naszych Czytelników. Nie dość, że spotkał to wyjątkowe zwierzę, to jeszcze udało mu się je sfotografować. Zobaczcie sami.

W gminie Chełmiec pojawiło się niezwykłe zwierzę, które z pewnością niejedna osoba chciałaby spotkać na swojej drodze. Udało się to naszemu Czytelnikowi, który zaobserwował w Świniarsku małego daniela albinosa, który przechadzał się po polu razem z innymi danielami. I choć na pierwszy rzut oka zwierzę przypomina sarnę, to sarny nie mają ogona, a to zwierzę ma. Po tym więc można stwierdzić, że prawdopodobnie to jest daniel.

Zobacz też Zgadnijcie, czyj to trop? To jedyne zwierzę, które ma własną ubikację

Uwagę naszego Czytelnika zwrócił odmienny wygląd zwierzęcia. W odróżnieniu od innych danieli, ten był cały biały. I choć spotkanie danieli nie jest czymś niezwykłym, to spotkanie małego daniela albinosa, z pewnością bardzo zaskoczyło naszego Czytelnika. Udało mu się nawet uwiecznić to niezwykłe spotkanie na zdjęciach, którymi postanowił podzielić się z naszą redakcją i Czytelnikami.

Zobacz też Niespodziewany gość na sądeckim osiedlu. Tych zwierząt też u nas nie brakuje

A wy spotkaliście kiedyś na swojej drodze jakiś rzadki gatunek? Podzielcie się z nami zdjęciami zamieszczając je w komentarzach pod artykułem albo na Facebooku. ([email protected] fot. Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu