Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
08/01/2024 - 07:40

Wielka mistyfikacja? Jaka jest prawda o miłości Dody i przystojniaka spod Łącka? [ZDJĘCIA]

Niektórzy nie dawali szans temu związkowi. Czy mieli rację? Tabloidy donosiły niedawno o rozstaniu Dody i Dariusza Pachuta. Teraz jednak pojawiają się kolejne newsy. Zakochani… nadal są razem, twierdzą internauci. Czyżby para zmęczona plotkami o ich związku dokonała mistyfikacji?

Odkąd słynna Doda czyli Dorota Rabczewska, zaczęła się spotykać z pochodzącym spod Łącka Dariuszem  Pachutem, ponoć zmieniła swoje  życie o sto osiemdziesiąt stopni – donosiły tabloidy. Dużo z ukochanym podróżowała  i swoim szczęściem dzieliła się z fanami na Instagramie.

Jakiś czas temu media obiegła  plotka o rozstaniu zakochanych.  Skąd te spekulacje?  Nagle z sieci zniknęły ich wspólne zdjęcia. Pachut i Rabczewska przestali się także obserwować na Instagramie.  Tych doniesień o końcu miłości para jednak nie potwierdziła.  

Czytaj też Żona miliardera, właściciela krynickiego hotelu, cała w złocie. Cudne życie u boku starszego o pół wieku męża[ZDJĘCIA]

Czyżby nadal byli razem?

Tak twierdzą fani Dody. Ich zdaniem artystka i jej ukochany zmęczeni tym, że nieustannie są pod ostrzałem tabloidów, postanowili ukrywać się ze swoją miłością.

Podstawą do takich przypuszczeń było jedno ze zdjęć, jakie trzy miesiące temu trafiło do sieci. Doda miała odbijać się w okularach  Dariusza Pachuta.  Poza tym oboje pozowali w tym samym modelu okularów, co miało być dowodem na to, że spędzają razem czas i wymieniają się elementami garderoby – pisał serwis plotek.pl

To niejedyny, domniemamy dowód na to, że zakochani nadal są razem. Potem Doda wrzuciła fotkę ze schroniska dla zwierząt. Uwagę internautów zwróciła  postać, jaka pojawia się na jednej z fotografii. W tle widać mężczyznę z tatuażem na ręce. Fani są pewni, że to Dariusz Pachut.

Teraz tabloidy obiegło kolejne zdjęcie z Instagrama celebrytki.  Czy to wspólne, ukryte zdjęcie zakochanych?  Choć na ujęciu nie widać twarzy Pachuta, fani artystki twierdzą, że znajdujący się u jej boku mężczyzna to właśnie on. Wszystko dzięki jego wytatuowanym bicepsom. Czy piosenkarka i nasz góral spod  Łącka do siebie wrócili, a może w ogóle się nie rozstali? Jak na razie Dorota Rabczewska nie odniosła się do tych doniesień.

Czytaj też Wielka tajemnica słynnej sądeckiej milionerki Instagrama wyszła na jaw? W internecie huczy od plotek [ZDJĘCIA] 

Doda nie miała szczęścia w miłości

Czy za tą domniemaną mistyfikacją mogą stać nieudane, dotychczasowe związki celebrytki? Doda nigdy nie ukrywała, że jej wielką miłością był Radosław Majdan. Polscy Beckhamowie, jak nazywała ich prasa, pobrali się w 2005 roku. I choć początkowo wszystko wskazywało na to, że są sobie pisani, z czasem na jaw wyszły informacje o zdradach, jakich miał dopuszczać się Majdan – opisywały miłosne perypetie piosenkarki tabloidy.  W 2007 roku do mediów przedostały się zdjęcia bramkarza z tajemniczą blondynką, a Doda na kanapie w Dzień Dobry TVN ogłosiła rozstanie. Ostatecznie para rozwiodła się w 2008 roku.

Drugim mężem Dody został Emil Stępień. W przeciwieństwie do małżeństwa z Radosławem Majdanem, to z Emilem nie było medialne. Gwiazda długo ukrywała, że jest w związku. Wszystko stało się jasne, gdy w kwietniu 2018 roku zamieściła zdjęcia ze ślubu, który odbył się w hiszpańskiej Marbelli. Fani dostali wgląd do ceremonii za sprawą klipu „Miłość na etat”, jednak gdy na jaw wyszło, że para się rozstała, wideo zniknęło z kanału piosenkarki. W czerwcu 2021 roku Doda oficjalnie ogłosiła, że bierze rozwód. Emil Stępień miał się znęcać psychicznie nad wokalistką, która miewała nawet myśli samobójcze – pisał o kolejnej małżeńskiej porażce piosenkarki serwis eskal.pl.

Czytaj też Awantury, kłótnie zdrady… Czy Nowemu Sączowi grozi rozwodowe tsunami?

Czy teraz ułoży sobie życie?

Jak na razie Rabczewska poprzestała na dwóch małżeństwach, ale potem w jej  życiu nie brak było  innych burzliwych związków. Największą sensację wzbudził ten z  Emilem Haidarem, z którym  artystka zaręczyła się po kilku miesiącach znajomości.  Zamiast na ślubnym kobiercu para spotkała się w sądzie, a niedoszły małżonek zażądał zwrotu zaręczynowego pierścionka.

Czytaj też Mroczne przepowiednie jasnowidzów na 2024. To ma się wydarzyć jeszcze tej zimy

Czy teraz Doda wreszcie ułoży sobie życie? Najbardziej wierni fani kibicują szczęściu piosenkarki. ([email protected]) fot. Instagram

Zobacz najlepsze zdjęcia i filmiki Dody. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu