Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
02/01/2024 - 07:15

Żona miliardera, właściciela krynickiego hotelu, cała w złocie. Cudne życie u boku starszego o pół wieku męża[ZDJĘCIA]

Jego budowlany holding J.W. Construction przynosi mu miliardowe zyski. To do niego należy krynicki hotel Czarny Potok. Jeden z najzamożniejszych Polaków Józef Wojciechowski wiedzie szczęśliwe życie u boku Patrycji Tuchlińskiej, młodszej od niego o blisko pół wieku. Niedawno para hucznie świętowała trzydziestolecie firmy

Zachwycająca kreacja żony miliardera

Olśniewająco wyglądała żona miliardera podczas świętowania okrągłego jubileuszu  J.W. Constrction. Patrycja Tuchlińska wystąpiła w złotej sukni, którą pochwaliła się na Instagramie.

W ogromnej  luksusowej posiadłości para wydała wystawny bal. Było co świętować, bo holding  rusza z nowymi  inwestycjami. Spółka buduje wielki kompleks hotelowo-sportowy pod Warszawą,  a także luksusowe osiedle w podkrakowskiej Zawadzie.

To nie była jedyna okazja do świętowania. Niedawno  małżonkowie obchodzili piątą rocznicę znajomości.  Jak donoszą tabloidy,  z tej okazji wyjechali na luksusowe wakacje.

Kiedy Józef Wojciechowski zakochał się w młodszej od siebie o blisko pół wieku Patrycji Tuchlińskiej, która próbowała swoich sił w show biznesie jako modelka, plotkarskie serwisy spekulowały, że to tylko chwilowe zauroczenie miliardera, lubiącego otaczać się pięknymi kobietami.

Para przetrwała wszystkie plotki i komentarze, jakie przetoczyły się przez tabloidy. Romans znalazł swój finał na ślubnym kobiercu, a małżonkowie doczekali się synka.

Życie w luksusie

Patrycja Tuchlińska  lubi pokazywać na Instagramie luksus, jaki ja otacza. Chwali się nie tylko egzotycznymi podróżami. Także willą nad Jeziorem Zegrzyńskim, w której mieszka z mężem. Piętrowy dom z wielkimi oknami, zdobnymi balustradami i kolumnami robi wrażenie.

Żona miliardera pokazała także luksusowe wnętrza z  fotelami i kanapami w stylu glamour.

W upalne dni para nie musi nawet wyjeżdżać z domu, by schłodzić się w wodzie. Mają też prywatną halą do tenisa.  Nad tym wszystkim czuwa sztab ochroniarzy. Pilnują, by na teren nie dostał się nikt nieproszony - donoszą tabloidy. - W garażu miliardera podobno stoją bentley i hummer.  Dumą miliardera przez wiele lat był jacht, na nim podejmował szereg decyzji. Teraz ma prywatny odrzutowiec, na pokładzie którego kucharz urządza gotowanie na żywo, a barek mieści niezliczone ilości trunków. Taki jest świat pięknej żony bajecznie bogatego Józefa  Wojciechowskiego.([email protected]) fot. Instagram 

Zobacz  najpiękniejsze zdjęcia Patrycji Tuchlińskiej i posiadłości, którą dzieli z miliarderem Józefem Wojciechowskim. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu