Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
04/01/2023 - 07:30

Tak mieszka słynna sądecka milionerka Instagrama. Ola Nowak pokazuje swój apartament [ZDJĘCIA]

Ma zaledwie dwadzieścia sześć lat i jest topową blogerką modową, influencerką oraz youtuberką. Jej profil na Instagramie i TikToku obserwuje ponad półtora miliona fanów. Na YouTube, dwa miliony. Rozpisują się o niej największe tabloidy i plotkarskie portale. Czy miliony wielbicieli przekładają się na miliony na koncie?

Ola Nowak podaje przepis na sukces

Internetowa gwiazda, która mieszka w Warszawie, chętnie podaje swój przepis na sukces. - Wystarczy telefon, którym robisz zdjęcia i pomysł by zacząć tworzyć swoją przestrzeń w sieci - mówiła w programie Dzień Dobry TVN. -  Bo  internet to coś wspaniałego. Jeżeli robi się to z głową, to naprawdę może nas to doprowadzić do wspaniałych rzeczy. Weź telefon, weź laptopa i spróbuj. Każdy może to sprawdzić czy jest w stanie to robić. I to jest niesamowite!  Wystarczą chęci. Jeżeli nie zaczniemy nic robić, to się tego nigdy nie dowiemy –mówiła Nowak.

Właśnie tak się zostaje influencerem, czyli kimś kto w sieci wpływa na decyzję tysięcy, a nawet milionów ludzi. Kształtuje zachowania całych grup społecznych w najróżniejszych dziedzinach, w modzie, stylu bycia, poszukiwaniu hobby, czy nawet w sposobie wypowiadania.

czytaj też Ich szczęście trwało tylko czterdzieści minut… Potem wszystko runęło jak domek z kart 

Wszystko po to, żeby zarabiać na tym pieniądze

Jeżeli zyskuje się rozpoznawalność, zaczynają się zgłaszać firmy. Oferują swoje produkty w zamian za ich opisanie, wykorzystanie w publikowanym materiale. Gdy zasięg influencera wzrasta, oferty od różnych marek stają się coraz poważniejsze. Niektóre opiewają na kwotę kilkuset złotych, a niektóre na kilka tysięcy.

Prosty przepis na sukces pozwolił zrobić Oli Nowak oszałamiającą karierę. Jej profil na Instagramie i na TikToku obserwuje ponad półtora miliona osób. Na YouTube, dwa miliony.

czytaj też Trzepnie po kieszeniach tych, co piją i palą. Nowe, wyższe ceny, z nowym rokiem  

Czy miliony wielbicieli przekładają się na miliony na koncie?

Ile może zarabiać?  W jednym z wywiadów zdradziła, że stać ją na "przejazdy taksóweczką i może trzy torebki Gucci". Celebrytka musi jednak nieźle prosperować, skoro jakiś czas temu kupiła apartament w stolicy. Biznes prowadzi razem z siostrą Justyną, która robi zdjęcia i jest jej menadżerem.

Zapytana przez reportera portalu pudelek.pl o liczbę mieszkań, pochwaliła się, że zdążyła już kupić i drugie mieszkanie. - Na razie dwa! Trzecie się robi, ale teraz myślę nad domem, nad działką. Nie jestem biznesową osobą, więc wszystkie pieniądze, które zarabiam, staram się inwestować - zdradziła influencerka.

czytaj też Wierzyć, nie wierzyć… katastroficzne przepowiednie jasnowidzów na 2023 z antychrystem w tle  

Jakiś czas temu Nowak znalazła się w zestawieniu najbardziej wpływowych osób w polskim internecie magazynu „Forbes”, gdzie zyskała większą sławę od słynnej modelki Joanny Krupy. W rankingu See Bloggers oraz Influtool TOP 100 znalazła się w ścisłej czołówce, obok takich największych gwiazd jak Robert Lewandowski i  jego żona Anna czy słynny Youtuber Friz. Nasza krajanka zyskała w zestawieniu ósmą lokatę. Wyprzedziła jedną z najpopularniejszych aktorek Julię Wieniawę. ([email protected]) fot. screen You

Ola Nowak że swojego życia robi wielkie show. W mediach społecznościowych pokazała swój warszawski apartament.

 Zajrzyjmy do domu sądeckiej milionerki Instagrama. Zobacz zdjęcia na następnej  stronie. Kliknij Tutaj  

StronyDziękujemy za przesłanie błędu