Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
14/05/2024 - 15:50

Co "Był sobie kot" ma wspólnego z sądecką artystką?

“Był sobie kot” to animowany film, który wchodzi do kin już 19 lipca. Opowieść o rozpieszczonym kocie, wpadającym w wir przygód może spodobać się nie tylko dzieciom. Co ciekawe, głos w bajce podkłada aktorka pochodząca z Limanowej.

Katarzyna Maria Zielińska urodziła się w 1979 w Limanowej, ukończyła PWST w Krakowie, występowała w teatrze. Zdobyła również nagrodę publiczności podczas XXV Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Aktorka kojarzona jest między innymi z serialu “Barwy szczęścia”, a także programów: “Jak oni śpiewają”, “Gwiazdy tańczą na lodzie”, “Kocham cię, Polsko”. Aktorka wystąpiłą też w wielu filmach. 

Tym razem nie tylE gra w filmie, co podkłada głos dla jednej z głównej postaci w polskim dubbingu filmu animowanego: “Był sobie kot”. 

Zapowiedź filmu:

“Pewien rozpieszczony i samolubny kocur wiedzie lekkomyślne życie nie doceniając troski i miłości, jaką otacza go jego opiekunka. Gdy na skutek wariackiego wybryku traci ostatnie już dziewiąte życie, staje mordka w mordkę z nieodwracalnym. Sądząc, że jego ziemska podróż właśnie dobiegła końca, kocur wpada w popłoch. Okazuje się jednak, że znowu ma więcej szczęścia niż rozumu, bo łaskawy Stwórca postanawia dać mu jeszcze jedną szansę. A właściwie jeszcze 10 szans. Kocur powraca na ziemię, by odebrać lekcję wdzięczności, przyjaźni i miłości. Zachwycony obiecuje sobie, że tym razem będzie zupełnie inny niż dotąd. Ale że aż tak inny?! Otóż kocur w każdym kolejnym wcieleniu będzie przybierał niespodziewaną formę i kształt. Jako papuga, rozkoszny szczur, nieporadny karaluch, borsuk, a raz nawet, o zgrozo! pies, będzie musiał stawić czoła szalonemu naukowcowi, który chce zniszczyć naturalną harmonię w przyrodzie. Czy uda mu się wykorzystać tę szansę i stać się najlepszą wersją samego siebie?”

(źródło: filmweb.pl)

Film już w wakacje ukaże się w kinach. Zapowiada się bardzo zabawnie. Zaś sama Katarzyna Zielińska zapowiada go na swoim Instagramie. 

([email protected])


Dziękujemy za przesłanie błędu