Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
17/07/2023 - 08:00

Miłość Dody i naszego górala spod Łącka wystawiona na ciężką próbę? Czy Darek to wytrzyma [ZDJĘCIA]

Ostatnimi czasy na łamy mediów trafia za sprawą Doroty Rabczewskiej, z którą związał się ponad pół roku temu. Czy Dariusz Pachut, znany dotychczas ze swoich sportowych i podróżniczych pasji, przestał być odrębnym bytem i stał się tylko „chłopakiem słynnej Dody”? Niedawno był gościem telewizyjnego programu „Pytanie na śniadanie", żeby pochwalić się swoim najnowszym wyczynem. Wspiął się na kolejny, najwyższy wodospad świata, Catarata Yumbilla w Peru. Prowadząca program Katarzyna Cichopek szybko jednak sprowadziła rozmowę na temat… jego relacji z celebrytką. Nasz góral spod Łącka, chyba nie takich pytań się spodziewał.

Jest zapalonym sportowcem i podróżnikiem. Ostatnio z grupą śmiałków wspina się na najwyższe wodospady świata, na co nikt się wcześniej nie poważył. Spośród ośmiu, zdobył już cztery. Swoim najnowszym podbojem, niesamowitej kaskadzie Catarata Yumbilla w Peru, opowiadał w telewizyjnym programie „Pytanie na śniadanie”. Jednak gospodyni audycji, Katarzyna Cichopek,  bardziej niż wyczynem Dariusza Pachuta była zainteresowana tym, jakie prezenty z Peru przywiózł Dodzie.

czytaj też Odlotowe dziewczyny z Nowego Sącza dały czadu. Podbiły już Amerykę i Europę!  

Chyba nie takich pytań spodziewał się nasz góral spod Łącka

Choć lekko zaskoczony i zmieszany przyznał, że Dorota Rabczewska już zdążyła obwieścić w mediach społecznościowych, że otrzymała od niego strój indiański. Rozmowa zeszła na temat celebrytki. Kiedy Dariusz Pachut zdobywał wodospad w Peru, Doda dawała koncert podczas festiwalu W Opolu. - Złapaliśmy na chwilę zasięg i Opole oglądaliśmy pod liściem bananowca, w deszczu. Śpiewaliśmy i tańczyliśmy troszkę – opowiadał Pachut w "Pytaniu na śniadanie".

Czytaj też Coś takiego! Obronił na… crossowym motocyklu pracę dyplomową w sądeckiej uczelni  

Dlaczego tak go oczarowała?

Czy te ekstremalne pasje górala spod Łącka sprawiły, że uchodząca za skandalistkę i  słynąca ze swego temperamentu Doda tak go zauroczyła?

- W życiu spotkasz tylko jedną osobę, z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenie, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie pustej zapalniczki…– napisał Dariusz Pachut na swoim profilu na Facebooku pod wspólnymi zdjęciami z ukochaną.

Czy to uczucie zostało wystawione na próbę?

Fani Pachuta próbują zasiać w jego duszy niepokój. Pod jedną z fotek pary na Instagramie pojawiło się skierowane do niego pytanie.  

Panie Dariuszu co pan myśli o słowach Dody ,że to dzięki niej pan się wybił i przybyło panu 100 tysięcy  obserwujących na Instagramie dzięki byciu z nią? Pan przecież ma swoje osiągnięcia chyba.

Czytaj też A wszystko miało być pięknie... Tak się kończy wesele jak z bajki w czasach kryzysu

Czy  Doda wreszcie odnalazła swoje szczęście

Dorota Rabczewska nie miała dotąd szczęścia w miłości. Ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Czy teraz jej los wreszcie się odmieni? Jak donoszą tabloidy, odkąd zaczęła się spotykać z Dariuszem  Pachutem, ponoć zmieniła swoje  życie o sto osiemdziesiąt stopni.  Dużo z ukochanym podróżuje i dzieli się z fanami swoim szczęściem na Instagramie. ([email protected])

Zobacz najlepsze zdjęcia i filmiki Dody i Dariusza Pachuta TUTAJ







Dziękujemy za przesłanie błędu