Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
06/02/2022 - 18:30

Makabryczna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Polacy będą uciekać z kraju

Wierzyć czy nie wierzyć? Jego ostatnie wizję budzą grozę, bo krążą wokół wiszącej na włosku wojny za naszą wschodnią granicą. Czy groźba zbrojnego konfliktu Ukrainy z Rosją może stać się punktem zapalnym dla całej Europy? Krzysztof Jackowski miał ostatnio zobaczyć w przyszłości opustoszałą Polskę. Jak sam to określił, ta wizja jest makabryczna.

 Czytaj też To magiczna data. Sprawdź, co cię czeka. W ten dzień wszystko może się spełnić 

Jeszcze kilka miesięcy temu wieszczył, że pandemia nie jest najgorszym złem, które nas dotyka. Po niej ma przyjść jeszcze większe zagrożenie, o którym Krzysztof Jackowski mówi już od dawna.

- Jeżeli konflikt, który zapowiadałem od wielu lat ma się wydarzyć, to on się wydarzy w tym roku – twierdzi jasnowidz z Człuchowa.  

- Przeżyjemy sytuację bardzo groźną. Będzie wręcz alarm bojowy . Poczułem w pewnym momencie taką wizję. Poczułem, że mogą wybuchnąć dwa konflikty. Może nie razem,  ale w niedużej otchłani czasowej między sobą – straszy Jackowski.

Czytaj też Czytaj też Szokujące wyliczenia. Będzie płacz i zgrzytanie zębów przy spłacaniu kredytów

Jak mówi, jeden z tych dwóch konfliktów rozgorzeje poważnie. - Cały czas mówimy w tej chwili o jednym konflikcie.  To obawa, że Rosja może zaatakować Ukrainę.   Dodaje, że  ta obawa jest rzeczywiście bardzo duża. - Czy połowa lutego to będzie atak na Ukrainę? I tak i nie – mówi jasnowidz.

W swojej innej wizji kreśli jeszcze bardziej przerażający scenariusz tego, co ma się zdarzyć. Twierdzi, że świat opanuje wielki konflikt zbrojny, który zmusi część Polaków do... ucieczki z kraju. Twierdzi, że  będzie niewiele czasu na to, żeby się z kraju się ewakuować.  Ludzie będą wyjeżdżać w panice w poszukiwaniu bezpieczeństwa. - Mówiłem państwu, że przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę. Jest to makabryczna wizja, bo ja jej kompletnie nie rozumiem - mówił przestraszony swym własnym zaglądaniem do przyszłości Krzysztof Jackowski.

W swojej wizji Jackowski wskazuje konkretne, opustoszałe tereny, ale twierdzi, że w tych miejscach nie wydarzy się nic strasznego.  To ma być północny wschód i południowy wschód kraju, czyli tam, gdzie polska graniczy z Ukrainą?  

Wierzyć , nie wierzyć…. Wojskowe Komendy uzupełnień wysyłają do rezerwistów listy, z których dowiadują się, gdzie się mają zgłosić w przypadku ogłoszenia mobilizacji lub wybuchu wojny.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Armia wzywa rezerwistów. Na ludzi padł blady strach. Szykujemy się do wojny?

Niektórzy w telefonicznej rozmowie są proszeni o rozmiary potrzebne do włożenia dopasowanego munduru. Rezerwiści się boją, że ma to związek z wiszącą na włosku wojną tuż przy naszej wschodniej granicy. (jagienka.michalik@sadeczanin,ibnfo)n gfot. Screen YouTube.Dziękujemy za przesłanie błędu