Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
11/06/2024 - 07:25

Miłość dodaje skrzydeł Izie Szafrańskiej. Nasza gwiazda z Lipnicy Wielkiej po ślubie jest jeszcze piękniejsza[ ZDJĘCIA]

Kiedy śpiewała w programie The Voice of Poland publiczność szalała, a jurorzy rozpływali się w zachwytach. Odniosła wielki sukces. Doszła do półfinału telewizyjnego show. Iza Szafrańska z Lipnicy Wielkiej nie marnuje popularności jaką kilka lat temu przyniósł jej udział w programie. Koncertuje w kraju, za granicą i jest… coraz piękniejsza. Czy skrzydeł dodaje jej miłość?

czytaj też Najpiękniejsze kobiety świata przyjadą do Nowego Sącza. Mamy ich niesamowite fotki. Można zaniemówić z wrażenia ZDJĘCIA

Telewizja, koncerty, wywiady…

Po sukcesie w The Voice od Poland Izabela Szafrańska jest niezwykle zapracowaną artystką. Jej kariera ciągle nabiera tempa.

Szafrańska – co podkreśla - działa na własną rękę. Nie ma żadnych umów ani kontraktów, dzięki czemu zyskuje artystyczną wolność i nie musi iść w komercyjną muzykę.

-Mogę pokazać siebie. A mam kilka muzycznych twarzy, kolorów, odcieni… Nie potrafię powiedzieć, czy bardziej lubię muzykę żydowską, która jest dla mnie niemal mistyczna, czy też piosenkę literacką, z mądrym tekstem, a może filmowe ballady.

Czytaj też Wokalistka z Lipnicy Wielkiej wzięła ślub! [ZDJĘCIA] 

Przyszedł czas na miłość

Teraz jej muzyczna pasja idzie w parze z wielką miłością. Iza nie ukrywała przed  fanami, że jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł Grzegorz.

Potem artystka pokazywała na Instagramie zdjęcia z romantycznej podróży do Emiratów Arabskich i dała do zrozumienia, że wybranek serca poprosił ją o rękę. Para zaręczyła się w Dubaju.

Czytaj też Wielka, romantyczna miłość aż do śmierci: „Był najlepszym człowiekiem, jakiego w życiu poznałam” [ZDJĘCIA]

Z końcem ubiegłego roku Iza zamieściła  fotki z panieńskiego wieczoru.  

Niedawno artystka stanęła na ślubnym kobiercu

Izabela i Grzegorz pobrali się  pod koniec maja. Para wzięła ślub cywilny w ogrodzie Pałacu Zdunowo, niedaleko Warszawy. To była kameralna uroczystość.   

Panna młoda miała na sobie długą, dopasowaną koronkową suknię, która podkreślała jej smukła, nienaganną figurę.

Czytaj też Nawet jak jadła, też śpiewała. Ta dziewczyna z Nowego Sącza już jest gwiazdą!  

Zapracowany miesiąc miodowy?

Gdzie małżonkowie spędzają miesiąc miodowy? Tego Iza w mediach społecznościowych nie zdradza.  A może podróż poślubna została odłożona na późniejszy termin, bo artystka na Instagramie pokazuje zdjęcia z kolejnych koncertów.  ([email protected]) fot. Instagram

Czytaj też Do wymyślania zawsze jest baba. Jak Pawłowscy zrobili biznes pod Sączem na tłoczeniu soków  

Miłość najwyraźniej uskrzydla urodziwą wokalistkę, która teraz  jest jeszcze piękniejsza. Zobacz najlepsze zdjęcia Izabeli Szafraniec. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu