Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
16/05/2020 - 11:00

Krystyna Czubówna też rapuje! Jak słynna sądeczanka dała radę w Hot16Challenge

Prawdziwa fala raperskiej pomocy zalała internet. Po tym jak w Hot16Challenge2 wystąpił sam prezydent Duda, akcja nabrała rozgłosu, a za rapowanie zabrali się ci, których nie sposób było sobie wyobrazić w takiej roli. Ostatnio rzucone wyzwanie przyjęła pochodząca z Nowego Sącza najsłynniejsza polska lektorka, Krystyna Czubówna.

Ledwie kilka dni temu prawdziwą furorę w sieci zrobiła Majka Jeżowska. Jej koronarap  został uznany za najlepszy utwór w  Hot16Challenge2.  Teraz wyzwanie przyjęła także pochodząca z Nowego Sącza  najsłynniejsza polska lektorka, Krystyna Czubówna.

Czyta też Koronarap Majki Jeżowskiej o tacie lekarzu i siostrze dentystce podbija sieć

Jak przystało na profesjonalistkę, swój  rap nagrała w studio. Zrobiła to naprawdę znakomicie.  Postawiła na szybki, rytm i zgrabne rymy. Znakomicie trzymała tempo i idealnie zgrywała się z muzycznym podkładem.

To nie jest ma bajka, to nie te klimaty,
nie szukam poklasku ani aprobaty.
Zostawmy podziały, to nie polityka,
tą zrzutką, typ rapem - wspomóżmy medyka - rapuje Krystyna Czubówna

Akcję Hot16Challenge2 zapoczątkował raper Solar. Pomysł polega na zarapowaniu szesnastu autorskich wersów w rytm hiphopowego bitu, a następnie wskazania kolejnej osoby do podjęcia tego wyzwania. Idea polega na wpłaceniu przez każdego z uczestników datków na pomoc dla lekarzy i całej służby zdrowia.

Czyta też Andrzej Duda rapuje o koronawirusie. Jego teledysk robi furorę w sieci [WIDEO]

Przedsięwzięcie  nabrało rozpędu po tym, jak przyłączył się do niego sam prezydent Andrzej Duda. Jak donosi sieć,  teraz rzucił  wyzwanie premierowi Mateuszowi Morawieckiemu.

[email protected] fot. screen You TubeDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)