Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
13/05/2020 - 08:50

Koronarap Majki Jeżowskiej o tacie lekarzu i siostrze dentystce podbija sieć

Pochodząca z Nowego Sącza gwiazda estrady Majka Jeżowska uległa koronawirusowemu, muzycznemu szaleństwu w sieci i też zaczęła rapować w Hot 16 Challenge 2. Znana z przebojów dla dzieci wokalistka zrobiła to tak świetnie, że niektórzy okrzyknęli ją za najlepszą w tym niezwyczajnym muzycznym przedsięwzięciu.

Kto żyw rapuje w sieci. Robią to i artyści i politycy, zrobił to nawet sam prezydent Andrzej Duda. Internetem rządzi Hot 16 Challenge 2. Wszystko w szczytnym celu. Od kilku dni prowadzona jest specjalna zbiórka, na rzecz polskich lekarzy i szpitali walczących z pandemią koronawirusa.

Czytaj też Andrzej Duda rapuje o koronawirusie. Jego teledysk robi furorę w sieci [WIDEO] 

W to muzyczne przedsięwzięcie włączyła się też pochodząca z Nowego Sącza Majka Jeżowska. - Przyjmuję wyzwanie, bo mój tata w Nowym Sączu był lekarzem z powołaniem — napisała na swoim Facebooku artystka,  która zarapowała tak, że jej nagranie robi prawdziwą furorę w sieci. Artystka śpiewa też o swojej siostrze, która jest w Nowym Sączu stomatologiem.

Na wyprodukowanie swojego challengu mieliśmy tylko 72 godziny - zdradza artystka.

Czytaj też Korona disco. Hit internetu dziewczyny z Podegrodzia nagrany w Monachium [WIDEO]

Internauci są zachwyceni i chwalą Jeżowską za świetną robotę. Niektórzy twierdzą nawet, że to dotąd najlepszy utwór w Hot 16 Challenge 2.

[email protected] Film: Majka Jeżowska YoutubeDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)