Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 lipca. Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca
12/02/2019 - 11:50

Zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba trafiła do szpitala

W Paszynie zderzyły się dwie osobówki. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, ale jedna osoba została zabrana do szpitala na badania.

W poniedziałkowe popołudnie (11 lutego) kilka minut przed godziną 16 w Paszynie zderzyły się dwa samochody osobowe. Auto marki Renault uderzyło w tył Alfa Romeo. Samochodami podróżowało łącznie trzy osoby. Wszyscy opuścili pojazdy jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Nikt nie skarżył się na dolegliwości.

- Pojazdy znajdowały się poza drogą, Alfa Romeo stało na zatoczce autobusowej a Renault na zjeździe do pobliskiego sklepu – opisują strażacy, którzy już po kilku minutach dotarli na miejsce.

Zobacz też Stłuczka na rondzie. Kierowca wymusił pierwszeństwo [WIDEO]

Na drodze były rozlane płyny, które wyciekły z uszkodzonych samochodów. Ponadto na jezdni znajdowały się elementy karoserii. Załoga karetki pogotowia, która po chwili dotarła na miejsce kraksy, przebadała wszystkich poszkodowanych. Jedna osoba została przetransportowana na badania do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. Przez godzinę na drodze ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci ustalali przyczyny kolizji.

RG [email protected] Fot. PSP Nowy Sącz

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik