Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
09/06/2021 - 11:10

Zaginął Łukasz Grzegorczyk. Porzucił samochód w zaroślach i ślad po nim zaginął

Gdzie teraz przebywa zaginiony Łukasz Grzegorczyk? Czy żyje? Niestety jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania. Od dwóch dni rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu. Policjanci i bliscy zaginionego 40-latka proszą o pomoc.

Zaginiony Łukasz Grzegorczyk jest mieszkańcem Zawady – małej wioski położonej koło Tarnowa. 7 czerwca wcześnie rano wyszedł z domu, wsiadł do swojego samochodu i odjechał. Choć od jego zaginięcia minęły już dwa dni, 40-latek wciąż nie skontaktował się z bliskimi i nie wrócił do domu. Jeszcze tego samego dnia jego auto zostało znalezione w zaroślach, w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania. Rodzina nie wie, gdzie teraz może przebywać zaginiony Łukasz Grzegorczyk.

Policjanci, którzy prowadzą poszukiwania, opublikowali na swojej stronie jego wizerunek i rysopis. Z informacji podanych przez funkcjonariuszy wynika, że 40-latek ma 185 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, brązowe oczy i krótkie, ciemne włosy z siwizną na skroniach.

- Ktokolwiek widział zaginionego, bądź zna miejsce jego pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Tarnowie tel. 47 831 1222 lub najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu 112 – apelują policjanci. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu

Zbigniew Konieczek Sądeczaninem 2020 Roku