Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
26/05/2023 - 15:55

Wyprzedzał, kiedy nagle stało się to! Podróż na motorze zakończyła się fatalnie

Fatalnie zakończyła się dla motocyklisty poranna podróż przez Ptaszkową. Jego pojazd znalazł się w rowie. Niestety, nie obyło się bez obrażeń. Ratownicy szybko pojawili się na miejscu.

Wypadek w gminie Grybów

Czwartek okazał się na drogach regionu dramatyczny. Jak już pisaliśmy, w wypadku na ul. Barskiej w Nowym Sączu zginął 56-latek. Choć pomoc została mu udzielona bardzo szybko, to niestety życia nie udało się uratować. NIebezpiecznych sytuacji nie brakowało również w piątek.

Po godzinie 9 służby pędziły na sygnale do Ptaszkowej (gmina Grybów), gdzie poszkodowany został motocyklista.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca motocykla podczas wyprzedzania, by uniknąć zderzenia z samochodem Volkswagen, który również rozpoczął wyprzedzanie, zjechał na pobocze i wjechał do przydrożnego rowu - informuje kom. Justyna Basiaga, oficer prasowy KMP w Nowym Sączu.

Z Ptaszkowej do szpitala

Niestety, jego obrażenia okazały się na tyle poważne, że musiał zostać zabrany do szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracowali strażacy z Nowego Sącza oraz OSP Ptaszkowa i OSP Stara Wieś. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja. 

Przypomnijmy, że równie niebezpiecznie było w niedzielę w Grybowie. Także wtedy motocyklista została zabrana do szpitala. Więcej o sprawie piszemy TUTAJ. ([email protected], fot.: Rafał Gajewski/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu