Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
21/05/2023 - 14:10

Poważny wypadek w Grybowie. Motocykl wypadł z drogi

Groźny wypadek na drodze powiatowej w Grybowie. Motocykl, którym kierowała kobieta, wypadł z drogi. Załoga pogotowia ratunkowego zabrała poszkodowaną do szpitala.

Przed godziną trzynastą, na drodze powiatowej w Grybowie, doszło do groźnego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, kierująca motocyklem kobieta, straciła nad nim panowanie. Na efekty nie trzeba było czekać ani chwili. Jednoślad wypadł z drogi. W wypadku ucierpiała młoda około 30-letnia kobieta. 

Zobacz też Z ostatniej chwili: Koszmarny wypadek na autostradzie A4. Dziecko wypadło z samochodu 

Pomoc dotarła na miejsce błyskawicznie. Już po chwili na sygnale przyjechały straże pożarne, pogotowie ratunkowe i policja. Ratownicy medyczni przebadali ranną kobietę i udzielili jej pomocy, a następnie przewieźli na dodatkowe badania do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Nowym Sączu. 

Przez jakiś czas na drodze powiatowej Grybów - Ptaszkowa były utrudnienia w ruchu. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. ([email protected] Fot. OSP Grybów-Biała - dziękujemy)Dziękujemy za przesłanie błędu