Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
02/05/2024 - 15:50

Fatalny początek weekendu majowego. Rowerzysta zderzył się z samochodem

Nie najlepiej rozpoczął się długi weekend majowy w gminie Korzenna. 1 maja doszło tutaj do poważnego wypadku, w którym ucierpiał rowerzysta. Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.

W minioną środę, przed godziną dziewiątą, na pograniczu Jasiennej i Przydonicy doszło do poważnego wypadku drogowego. Rowerzysta zderzył się z samochodem marki Honda. 

- Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo auto miało całą maskę wkląśniętą i rozbitą przednią szybę. Poszkodowany mężczyzna był przytomny, ale miał całą skrwawioną rękę - relacjonuje nasz Czytelnik, który akurat najechał na wypadek. 


Już po chwili na miejsce dotarła również policja i pogotowie ratunkowe. Medycy udzielili pomocy poszkodowanemu, a następnie przewieźli go do szpitala. 

- Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane podczas postępowania - informuje kom. Justyna Basiaga z sądeckiej policji. ([email protected] Fot. Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu