Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
29/10/2023 - 07:35

Nocne chwile grozy na drogach regionu. Dachowanie i pożar postawiły służby na równe nogi

W nocy z soboty na niedzielę nie obyło się w regionie od niebezpiecznych zdarzeń na drogach. Na interwencję musieli wyjeżdżać zarówno strażacy w powiecie gorlickim, jak i limanowskim. To były chwile grozy.

Niebezpiecznie w powiecie gorlickim 

Sobota przebiegała na drogach regionu dość spokojnie. W ciągu dni nie dochodziło do niebezpiecznych wypadków. Służby miały w tym zakresie niewiele pracy. Niestety, nieco inaczej sprawa wyglądała już w nocy.

Po godzinie 23 do gorlickich strażaków wpłynęło zgłoszenie o wypadku w Śnietnicy (gmina Uście Gorlickie). Od razu wyjechali zatem we wskazane miejsce. Wszystko wyglądało bardzo niebezpiecznie.

Wypadek w Śnietnicy

Jak się okazało, samochód, który jechał przez tę miejscowość dachował. W środku znajdowały się dwie osoby dorosłe i dziecko. Bardzo szybko na pomoc przybyli również ratownicy medyczni.

Wszyscy zostali zbadani, ale na szczęście nie musieli być przetransportowani do szpitala. Pozostali na miejscu. W akcji brali udział strażacy z Gorlic oraz druhowie z OSP Brunary i OSP Śnietnica. Obecna była oczywiście również policja.

Niebezpiecznie było też w powiecie limanowskim. Strażacy zostali wezwani na drogę wojewódzką do Laskowej, gdzie płonął samochód. Na szczęście również w tym przypadku nikt nie ucierpiał. ([email protected], fot.: RG/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu