Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
29/10/2012 - 14:42

Nietrzeźwa przyjechała na komisariat po pijanego brata

Wczoraj (28 października) w nocy do Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej trafił nietrzeźwy mężczyzna. Niebawem w siedzibie policji pojawiła się jego siostra, która miała odebrać brata. Okazało się, że i ona jest nietrzeźwa.
Dyżurny KP w Mszanie Dolnej otrzymał informację, że na chodniku przy ul. Orkana leży człowiek. Policjanci, którzy tam pojechali zobaczyli mężczyznę, opierającego się o ogrodzenie posesji.
- Noc z soboty na niedzielę była zimna - mówi podinsp. Marek Szczepański, komendant Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej. – Policjanci podeszli do mężczyzny. Była od niego wyczuwalna silna woń alkoholu. Funkcjonariusze nie mogli z nim nawiązać żadnego kontaktu. Mężczyznę przywieźli, więc do komisariatu. Powiadomiono jego bliskich, iż można go odebrać. Niebawem pod komisariat podjechała samochodem jego siostra. Razem z nią była jej 4-letnia córka. W komisariacie okazało się, że ta kobieta też jest nietrzeźwa. Badanie wykazało, że miała 0,8 promila alkoholu. Kobieta nie posiadała przy sobie prawa jazdy.
Policjanci oddali całą trójkę pod opiekę znajomego kobiety.
(MACH)
Fot. arch. KPP Mszana DolnaDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020