Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
25/11/2022 - 10:05

Nie żyje 56-latek ze Starego Sącza. Mężczyzna spadł z dachu ośrodka zdrowia

To był nieszczęśliwy wypadek. Montując daszek nad wejściem do budynku, w którym mieści się ośrodek zdrowia, pracownik spadł z dużej wysokości na wybrukowane podłoże. W bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Lekarze przez kilka dni walczyli o jego życie, ale jego obrażenia były tak poważne, że medycy byli bezradni. 56-latek zmarł w środę 23 listopada.

Do naszej redakcji dotarła dzisiaj smutna wiadomość. Niestety lekarzom z sądeckiego szpitala nie udało się uratować życia 56-letniego mężczyzny, który kilka dni temu, spadł z dachu ośrodka zdrowia w Starym Sączu.

Zobacz też Straszny wypadek w Starym Sączu na terenie ośrodka zdrowia. Lekarze walczą o życie 56-latka

Tak jak już informowaliśmy, do wypadku doszło 17 listopada, kilka minut przed godziną czternastą.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 56-letni pracownik, podczas montażu daszku nad wejściem do budynku, spadł z wysokości około 4 metrów na wybrukowane podłoże – powiedziała redakcji „Sądeczanina” Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

Ranny ze Starego Sącza zmarł w środę 23 listopada

Mężczyzna był reanimowany i w bardzo ciężkim stanie, nieprzytomny został zabrany do szpitala w Nowym Sączu przez załogę karetki pogotowia ratunkowego. Lekarze robili wszystko co tylko mogli, aby uratować mu życie. Niestety jego obrażenia były tak poważne, że nie udało im się. Mężczyzna zmarł w środę 23 listopada.

Zobacz też Z mieszkania dobiegało rozpaczliwe wołanie o pomoc. Przed blokiem zaroiło się od służb ratunkowych 

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. O zdarzeniu powiadomiona została również Państwowa Inspekcja Pracy.

Z informacji, które podało miastons wynika, że 26 listopada w kościele parafialnym św. Elżbiety w Starym Sączu odbędą się uroczystości pogrzebowe. O godzinie 10.30, za duszę zmarłego uczestnicy pogrzebu odmówią różaniec, po którym zostanie odprawiona msza święta pogrzebowa. Po eucharystii ciało zmarłego 54-latka zostanie pochowane na miejscowym cmentarzu. ([email protected] Fot. Ilustracyjna MP)Dziękujemy za przesłanie błędu