Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
24/04/2024 - 11:00

Zaginął 57-letni Roman Słabosz. Jego życie może być zagrożone

Zaginął 57-letni Roman Słabosz. Mężczyzna nie wrócił na noc do domu i nie skontaktował się ze swoimi bliskimi. O zaginięciu została poinformowana policja, która prowadzi poszukiwania.

57-letni Roman Słabosz po raz ostatni był widziany 23 kwietnia w Krakowie. W tym dniu, po godzinie 7, wyszedł ze swojego mieszkania przy ulicy Kasztelańskiej. i zniknął bez śladu. Nikomu nie powiedział, gdzie się udaje. Do tej pory nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią. Boją się, że mogło mu się stać coś strasznego. O pomoc w poszukiwaniach poprosili policję. 

Zaginął 57-letni Roman Słabosz z Krakowa 

Zaginiony 57-latek ma około 190 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, krótkie, siwe włosy, zielono-piwne oczy, a nad prawym łukiem brwiowym ma bliznę. W dniu zaginięcia miał na sobie ciemnoszare dżinsy, czarną kurtkę z kapturem i jasnoszare buty.

Jeśli widziałeś go albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie poinformuj policję. Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu 47-83-52-913 lub 112. Każda informacja może być cenna. ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu