Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 15 lipca. Imieniny: Henryka, Igi, Włodzimierza
11/11/2017 - 14:35

Karambol na ul. Nowochruślickiej. Roztrzaskane trzy samochody

Źle rozpoczął się weekend dla kierowców trzech pojazdów, które wczoraj zderzyły się ze sobą na ulicy Nowochruślickiej w Nowym Sączu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W piątkowe popołudnie (10 listopada) w Nowym Sączu zderzyły się aż trzy osobówki. Do karambolu doszło na ulicy Nowochruślickiej w pobliżu marketu Lidl.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 14.50. Na pomoc poszkodowanym pośpieszył jeden zastęp z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Nowym Sączu – informują strażacy.

Zobacz także: Zderzenie czołowe na ul. Tarnowskiej. Kierowca zasłabł za kierownicą

 

Po przybyciu na miejsce okazało się, że roztrzaskane pojazdy zajmują jeden pas drogi i tworzą się gigantyczne korki. Tym bardziej, że do kraksy doszło w godzinach, w których na tej drodze jest największy ruch. Co tam się stało? Czy znów przyczyną kolizji była nadmierna prędkość? Te pytania zadaliśmy sądeckim policjantom.

- Mężczyzna kierujący peugeotem nie dostosował prędkości i uderzył w tył mercedesa, który siłą uderzenia zderzył się z seatem – opisuje oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a sprawca kolizji został ukarany mandatem.

 Zobacz także: Kamionka Wielka: Barierki uratowały im życie? [ZDJĘCIA]


RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)