Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
13/10/2021 - 12:15

Groźny wypadek w Siołkowej. Osobowy zderzył się z ciężarówką [ZDJĘCIA]

Na drodze powiatowej w Siołkowej są utrudnienia w ruchu. Doszło tam do groźnego wypadku - samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejscu pracują strażacy i policjanci.

Kilka minut po godzinie jedenastej, na drodze powiatowej w Siołkowej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód suzuki zderzył się z ciężarówką, a następnie uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Jak na razie nie wiadomo, ile osób podróżowało tymi pojazdami.

- Kobieta, która jechała osobówką została zabrana przez pogotowie ratunkowe do szpitala - powiedział naszej redakcji oficer dyżurny sądeckiej straży pożarnej.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, a także strażacy z Grybowa-Białej, Siołkowej i Nowego Sącza. W miejscu, w którym doszło do kraksy, są utrudnienia w ruchu. Funkcjonariusze wykonują czynności dochodzeniowe i ustalają, jak doszło do tego wypadku i kto zawinił.

Kierowcy uważajcie. Pada deszcz i na drogach jest bardzo ślisko. Naprawdę nie trzeba wiele, aby doszło do nieszczęścia. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Grybów-Biała - dziękujemy!)

Groźny wypadek w Siołkowej. Osobówka zderzyła się z ciężarówką
Na drodze powiatowej w Siołkowej są utrudnienia w ruchu. Doszło tam do groźnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Na miejscu pracują strażacy i policjanci. (Fot. OSP Grybów-Biała)


Dziękujemy za przesłanie błędu