Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
23/03/2020 - 12:00

Było bardzo ślisko. Dostawczak uderzył w ciężarówkę i wypadł z drogi

Choć mamy już kalendarzową wiosnę, to zima nie daje o sobie zapomnieć. Minionej nocy na Sądecczyźnie spadł śnieg i rano na drogach było bardzo ślisko. Przekonał się o tym kierowca dostawczaka, który przejeżdżając przez Librantową uderzył w ciężarówkę i wypadł z drogi.

Do wypadku doszło po godzinie 4. Kierowca podróżujący dostawczym Fordem, przejeżdżając przez Librantową, na łuku drogi wpadł w poślizg. Auto uderzyło w ciężarówkę, a następnie wypadło z drogi. Z kolei samochód ciężarowy z naczepą próbując ruszyć pod górę, ześlizgnął się i skrzyżował. Na szczęście obaj kierowcy wyszli z tego zdarzenia bez szwanku. Nie było potrzeby, aby któryś z nich jechał do szpitala.

Zobacz też Wypadek na drodze krajowej. Dwa samochody rozbite, a co z ludźmi?

Już po kilku minutach przyjechała na sygnale straż pożarna, chwilę później na miejsce dotarła policja. Na drodze powiatowej były utrudnienia w ruchu. Strażacy usunęli z drogi płyny, które wylały się z uszkodzonego dostawczaka i odłączyli zasilanie w pojeździe. Na miejscu pozostali policjanci, którzy ustalali przyczyny wypadku i zabezpieczali drogę do czasu przybycia holownika.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. DSDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)