Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lutego. Imieniny: Agaty, Filipa, Justyniana
23/09/2022 - 15:35

Pędził po śmierć w Barcicach. Wszystko zostało nagrane, zobaczcie sami [FILM]

Musiało mu się bardzo spieszyć. Nie dość, że jechał z wielką prędkością, to jeszcze wyprzedzał samochody na podwójnej linii ciągłej, na przejściu dla pieszych. Wszystko zostało nagrane. Przez takich kierowców, jak ten z nagrania, na drogach giną ludzie.

Nagranie z Barcic, które ku przestrodze przesłał naszej redakcji Czytelnik, mrozi krew w żyłach. Udało mu się zarejestrować na kamerze samochodowej brawurową jazdę mieszkańca Warszawy, który poruszał się drogą krajową 87 Volkswagenem.

Zobacz też Samochód rozpadł się na kawałki. Lekarze walczą o życie kierowcy [ZDJĘCIA]

Kierowca nie dość, że jechał z wielką prędkością, to jeszcze wyprzedzał inne samochody w miejscu niedozwolonym – na podwójnej linii ciągłej i na przejściu dla pieszych. Dobrze, że nikt w tym czasie tamtędy nie przechodził, bo mogłoby się to skończyć tragicznie.

Tym razem udało się uniknąć nieszczęścia, ale kto wie, jak się zakończy następnym razem. Pozostaje nam jedynie wierzyć w to, że kierowca z nagrania obejrzy je na naszym portalu, wyciągnie wnioski i następnym razem dwa razy zastanowi się, zanim zacznie wyprzedzać w niewłaściwym miejscu. 

Zobacz też W tragicznym wypadku w Starym Sączu zginęły dwie nastolatki. Młody kierowca usłyszał dzisiaj wyrok [WIDEO]

Jeśli wam również udało się nagrać brawurowe zachowania kierowców na Sądecczyźnie, prześlijcie je do naszej redakcji. Opublikujemy je. ([email protected] Film Czytelnik - dziękujemy!)Dziękujemy za przesłanie błędu