Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
14/03/2019 - 09:40

Szefowa NZOZ Wielomed: pacjent musi być leczony kompleksowo

NZOZ Wielomed to kolejna placówka, która została zgłoszona przez Czytelników portalu Sądeczanin.info do plebiscytu „Przychodnia przyjazna pacjentowi" organizowanego przez Fundację Sądecką po raz czwarty przy okazji Seminarium o Zdrowiu Sądeczan. Co o tym zadecydowało?

Zobacz też: NZOZ KROMED stawia na godność, bezpieczeństwo, zaufanie i życzliwość

- Jaka jest recepta na to, by być dobrą przychodnią przyjazną pacjentowi? Myślę, że nie ma takiej recepty. Każda przychodnia funkcjonuje indywidualnie i różne są wobec niej oczekiwania. Cały personel naszej przychodni dokłada starań, aby pacjenci byli objęci kompleksową opieką medyczną i aby z tej opieki byli zadowoleni –mówi szefowa przychodni Beata Witowska.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wielomed jest przychodnią zdrowia funkcjonującą w Wielogłowach w gminie Chełmiec. Działa od 2002 roku. Kieruje nią lek. med. Beata Witowska, pediatra, lekarz medycyny rodzinnej i specjalista chorób płuc dzieci.

Zobacz też: Motto NZOZ PRAXIS – Pacjent to człowiek a nie jednostka chorobowa

Placówka świetnie wpisała się w pejzaż tej największej na Sądecczyźnie gminy. Od dziesięciu lat działa też filia przychodni w Porąbce Iwkowskiej, w powiecie brzeskim. Tam świadczone są usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

W głównej przychodni w Wielogłowach leczy się ok. cztery tysiące pacjentów z tej i okolicznych miejscowości. Świadczone są usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. W przychodni działają także poradnie: chirurgii ogólnej oraz ginekologiczna.

Pacjenci mogą korzystać z porad lekarzy internistów, pediatrów, pielęgniarek, w tym pielęgniarek środowiskowych.

Oprac.: ES [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020