Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
08/03/2019 - 13:35

NZOZ KROMED stawia na godność, bezpieczeństwo, zaufanie i życzliwość

NZOZ KROMED – dlaczego pacjenci nominowali te placówkę do tytułu „Przychodni przyjaznej pacjentom” w plebiscycie organizowanym przez Fundację Sadecką i portal oraz miesięcznik Sądeczanin przy okazji seminarium "O zdrowiu Sądeczan”?

Centrum Medyczne NZOZ KROMED z placówkami w Grybowie, Cieniawie i Stróżach powstało w 2000 roku i od tego czasu wciąż poszerza zakres usług medycznych. Przychodnia w Grybowie w nowym budynku działa od 2012. Specjalistyczne Centrum Medyczne daje pacjentom możliwość stałej i kompleksowej opieki zdrowotnej w jednym miejscu. KROMED to firma rodzinna, założona przez lekarzy Józefa Kroka oraz jego małżonkę Marię Witek-Krok, a zarządzana przez syna Macieja Kroka.

- Naszą misją jest pomaganie lokalnej społeczności w profilaktyce zdrowotnej oraz leczeniu poprzez świadczenie wysokiej jakości usług podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej w atmosferze życzliwości, bezpieczeństwa i zaufania, z poszanowaniem praw i godności każdego pacjenta podkreślają – podkreślają założyciele.

Zobacz też: Motto NZOZ PRAXIS – Pacjent to człowiek a nie jednostka chorobowa

- Realizowane programy profilaktyki zdrowotnej na czele z programem opieki koordynowanej POZ PLUS doskonale wpisują się w założenia naszej misji – dodają zgodnie.

Osiąganie celów możliwe jest dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze medycznej i zarządzającej. Kilkudziesięciu lekarzy wraz z pielęgniarkami, asystentkami i personelem pomocniczym codziennie świadczy usługi medyczne najwyższej jakości.

NZOZ KROMED s.c. przyjmują specjalista medycyny rodzinnej, specjalista pediatrii, specjalista chorób wewnętrznych, specjalista chorób zakaźnych, dr n. med. specjalista diagnostyki laboratoryjnej, dr n. med. specjalista kardiologii, neurolog, laryngolog, specjalista ginekolog-położnik, specjalista diabetolog, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalista balneologii, specjalista psychiatrii.

Zobacz też: OPTI-MED - dlaczego ściągają tu tłumy pacjentów?

Przychodnia oferuje również szeroki zakres usług stomatologicznych przez zespół siedmiu lekarzy stomatologów. Porady pielęgniarskie świadczone są przez specjalistów pielęgniarstwa rodzinnego. W ramach poradni Promocji Zdrowia świadczone są usługi przez dietetyka, psychologa oraz edukatorów zdrowotnych. Profilaktyka i badania pracowników firm z terenu Miasta i Gminy Grybów prowadzone są przez Poradnie Medycyny Pracy.

W ramach podmiotu leczniczego zdeklarowanych w NFZ jest 9 tysięcy osób, ale usługi medyczne placówka świadczy dla ponad 25 tysięcy pacjentów.

NZOZ KROMED legitymuje się Certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Wybrane specjalizacje z usług powyżej w ramach NFZ, natomiast wszyscy specjaliści świadczą usługi komercyjne.

ES [email protected] Fot.: archiwum NZOZ KROMEDDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)