Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
05/03/2016 - 06:25

Najlepsi gimnazjaliści z Indeksem Elektryka

Za nami finał V edycji konkursu „Indeks Elektryka” organizowanego przez Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Nowym Sączu. Dzięki konkursowi bez kwalifikacji dostanie sie dziewięciu uczniów.

Główną nagrodą w Konkursie był „Indeks Elektryka” – dając y gwarancję przyjęcia do dowolnie wybranej przez Uczestnika klasy, bez względu na wynik postępowania rekrutacyjnego. Konkurs odbył się w zakresie trzech dziedzin wiedzy, którymi były matematyka, język angielski, informatyka i składał się z dwóch rund w obrębie każdej z nich.

Do finału dostało się 18 finalistów reprezentujących 12 gimnazjów. Każdy z nich musiał pomyślnie przejść przez pierwszą rundę, która odbyła się za pomocą platformy konkursowej. Aby dostać się do finału musieli pokonać ponad 100 rówieśników z gimnazjów z całej Sądecczyzny – informuje Bogusława Matuła-Stępień, koordynator „Indeksu Elektryka”.

Z każdej dziedziny wiedzy 3 osoby z największą liczbą punktów otrzymały indeksy i zostały laureatami konkursu. Dziewięciu szczęśliwców wróciło do domu z indeksami i będą mogli bez stresu podejść do egzaminów gimnazjalnych.

Język angielski:
Marcin Czaja    Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Limanowej
Przemysław Świder  Zespół Szkół w Chełmcu
Kacper Kityński   Zespół Szkół w Chełmcu

Matematyka:
Piotr Legutko   ZSO nr 1 w Nowym Sączu
Aleksandra Wideł  Zespół Szkół w Chełmcu
Szymon Ciuła   Gimnazjum w Przyszowej

Informatyka:
Michał Wolski   ZSPG nr 2 w Nowym Sączu
Tomasz Kozłecki  Zespół Szkół w Chełmcu
Jakub Kosmydel   ZSO nr 1 w Nowym Sączu

(JB)
Fot. archiwum ZSEM w Nowym Sączu

Najlepsi gimnazjaliści z Indeksem Elektryka


Dziękujemy za przesłanie błędu