Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
12/02/2016 - 11:05

Gdzie się bawić? Kulturalny weekend po sądecku (12-14.II)

Partyzancki Przysłop w Obidzy, I Zjazd Gwiazd w Wierchomli a może Koncert Walentynowy w MOK? Tak prezentuje się kulturalny weekend na Sądecczyźnie...

Piątek

Jerzy Harasymowicz Książę z Krainy Łagodności – o poecie pod Niebem Łemków

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu zaprasza, do Muzeum Nikifora w Krynicy – Zdroju na spotkanie autorskie z dr. Alanem Weissem autorem pracy doktorskiej i książki o Jerzym Harasymowiczu. Spotkanie odbędzie się w piątek 12 lutego o godzinie 17.

Sobota

Partyzancki Przysłop. Podążą szlakiem Wilka

W sobotę (13 lutego) o godz. 8 wystartuje rajd historyczno-krajoznawczy „Szlakiem Wilka”. Potem Grupa Rekonstrukcji Historycznych „Żandarmeria” zaprasza na Przełęcz Przysłop koło Obidzy, gdzie odbędą się obchody upamiętniające partyzantów AK z oddziału „Wilk”.

http://sadeczanin.info/wiadomo%C5%9Bci/partyzancki-przys%C5%82op-pod%C4%85%C5%BC%C4%85-szlakiem-wilka

Dwie Doliny zapraszają na I Zjazd Gwiazd w Wierchomli

W sobotę 13 lutego w stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla odbędą się amatorskie, rodzinne zawody w slalomie gigancie! Świetna zabawa i sportowe emocje, dla najlepszych puchary i wyjątkowe nagrody. Tylko w tym dniu na stoku zobaczymy osoby znane i lubiane z prasy i telewizji. W imprezie udział wezmą aktorzy Jacek Rozenek, Honorata Witańska, Robert Moskwa, Andrzej Niemirski, Aneta Todorczuk-Perchuć i Marcin Perchuć, sportowcy Iwona Guzowska oraz mistrzyni olimpijska w pływaniu Otylia Jędrzejczak.

http://sadeczanin.info/sport-i-zdrowie/dwie-doliny-zapraszaj%C4%85-na-i-zjazd-gwiazd-w-wierchomli-zapisy

Niedziela

Koncert Walentynkowy w MOK

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert pt. „Najpiękniejsze Duety Miłosne” w wykonaniu Iwony Kaczmarek (sopran) oraz Bogusława Morka (tenor). 14 luty godz. 17.

Festiwal Gitarowy w Krynicy

14 lutego rozpocznie sie Międzynarodowy Festiwal Muzyki Gitarowej oraz Międzynarodowy Konkurs Gitarowy.

http://www.konkursgitarowy.krynica-zdroj.pl/

(JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)