Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
07/06/2017 - 16:45

Zielińska nie wstydzi się nagiego biustu. "Wietrzy cyce" na Facebooku

Dlaczego Katarzyna Zielińska nie wstydzi się siedzieć z nagim biustem podczas charakteryzacji? Takim pytaniem pochodząca ze Starego Sącza aktorka i celebrytka postanowiła zelektryzować społeczność Facebooka.

Wrzucony do sieci przez aktorkę filmik pokazuje scenkę z charakteryzatorni. Co tam widzimy? Słusznych rozmiarów nagi biust artystki, która jak mówi, „nie wstydzi się siedzieć „z gołymi cyckami”, bo to przecież narzędzie pracy.  Jak dopowiada charakteryzatorka, to  normalne dla matki Polki, która ma „mleczarnię na wierzchu”.

Prezentowanych  z dumą  gołych cyców Zielińska się nie wstydzi, bo są… sztuczne i „zamontowane” na potrzeby występu w emitowanym w telewizji muzycznym programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. W jednym z odcinków aktorka  wcieliła się w rolę  polskiej gwiazdy rocka lat osiemdziesiątych, Małgorzaty Ostrowskiej, frontmenki  grupy Lomabrd.  

Jednym z przebojów Ostrowskiej była „Meluzyna” zaśpiewana prze  artystkę w filmie "Podróże Pana Kleksa", w którym solistka Lombardu zagrała rolę królowej Aby.

To właśnie „Meluzynę” musiała zaśpiewać Katarzyna Zielińska, przeistoczona w Ostrowską.  Na Facebooku  aktorka odsłania „kuchnię” muzycznego programu, w którym celebryci mniej lub bardziej udanie kopiują znanych piosenkarzy.

Czy w przypadku Kataryny Zielińskiej było to mniej czy bardziej, oceńcie sami. 

(ami) Fot, printscreen FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)