Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 26 stycznia. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny
27/07/2020 - 12:00

Stowarzyszenie RobimyCośWięcej organizuje wielki koncert. Będzie się działo!

Już niebawem w naszym mieście odbędzie się widowisko artystyczne, jakiego jeszcze nie było! Organizatorem całego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie RobimyCośWięcej, którego członkowie na każdym kroku udowadniają, że wszyscy możemy robić CośWięcej.

Powrót na scenę po półrocznej przerwie spowodowanej epidemią wiąże się z dużą ekscytacją. Nie brakuje emocji – wszyscy odliczają dni do wielkiego wydarzenia. Widowisko artystyczne „Ponad i Pomimo” odbędzie się 15 i 16 sierpnia br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Jak twierdzą założyciele stowarzyszenia, to będzie CośWięcej niż koncert. Nie zabraknie tańca i wyjątkowych choreografii przygotowanych przez Klarę Polańską, aktorstwa, a także poezji, za którą odpowiedzialna jest Joanna Jamińska.

Sama nazwa koncertu „Ponad i pomimo” nawiązuje do tego, że tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. – Pokaż mi, co potrafisz, a ja powiem Ci jak zrobić z tym CośWięcej – twierdzi Maria Polańska, założycielka stowarzyszenia, którego celem jest pomaganie i działalność charytatywna.

Czytaj też: Będzie hit? Teledysk 90 sądeckich wolontariuszy podbija internet [WIDEO]

W trakcie najbliższego wydarzenia będzie można wesprzeć małego Marcelka, który walczy z dziecięcym porażeniem mózgowym i małogłowiem. To nie pierwsza (i na pewno nie ostatnia) taka akcja! Podczas koncertu wystąpią utalentowani członkowie i sympatycy stowarzyszenia w przedziale wiekowym od 5 do 45 lat! Nie możecie tego przegapić.

Zobacz także: Jak w 2 lata stać się ulubieńcem ponad 200 wolontariuszy? Poznajcie historię Marcelka

- Mamy to! Mamy plakat, mamy miejsce, mamy siłę, żeby działać dalej. A Wy musicie mieć maseczki – czytamy na oficjalnej stronie RCW w mediach społecznościowych. Rzeczywiście, widowisko artystyczne odbędzie się z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych i zasad bezpieczeństwa.

Bilety są dostępne w MOK-u, można je nabyć także u organizatorów wydarzenia od 3 sierpnia. Każdy może RobićCośWięcej!

k.kos@sadeczanin.info, fot. Andrzej RamsDziękujemy za przesłanie błędu