Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
26/02/2020 - 12:10

Poczta to miejsce, w którym można znaleźć wszystko, także miesięcznik Sądeczanin

Stoiska handlowe w placówkach Poczty Polskiej zadziwiają różnorodnością. Mydła, ręczniki, życiorysy świętych, portfele i romantyczne świece... A wśród nich najnowszy miesięcznik "Sądeczanin". Jakie inne zaskakujące towary czekają na klientów poczty?

Dwie górne półki zapełnione są książkami o Żołnierzach Wyklętych. Tuż obok znaleźć można życiorysy świętych i partyjne publikacje. Jest też Biblia dla dzieci, która sąsiaduje z kryminalną literaturą popularnego ostatnio Remigiusza Mroza. A na samym dole przepisy kulinarne siostry Anastazji i miesięcznik "Sądeczanin"! 

Poczta to miejsce, w którym - oprócz znaczków i kopert każdego rozmiaru - znaleźć można dosłownie wszystko. Mieszkaniec Nowego Sącza, przy okazji nadania lub odebrania paczki, może uzupełnić domową biblioteczkę, kosmetyczne i kulinarne zasoby oraz biurowy asortyment. Poczta posiada także czasowe stoiska świąteczne, walentynkowe, z okazji Dnia Babci i Dziadka, Dnia Kobiet czy Dnia Dziecka, które są niejednokrotnie ostatnią deską ratunku dla zapracowanych i zapominalskich. 

Oprócz tego na poczcie kupisz najnowszy numer miesięcznika "Sądeczanin". Jeśli również masz w ofercie naszą gazetę - napisz do nas, prześlij zdjęcia i pochwal się swoim punktem sprzedaży. Kliknij i zobacz, gdzie jeszcze dostępny jest miesięcznik. Warto być na bieżąco.

[email protected], fot. K.KosDziękujemy za przesłanie błędu