Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
10/10/2020 - 12:00

Muszyna: wyjątkowa wystawa fotografii 3D. Obejrzysz ją tylko w okularach

Do końca października w muszyńskim Muzeum Regionalnym zobaczyć można ekspozycję pt. „Graficzna głębia” autorstwa Anny Oleksy i Huberta Śliwińskiego. Wystawa jest specyficzna, gdyż wykonana techniką 3D, dlatego ogląda się ją w okularach. Wernisaż miał charakter kameralny, z udziałem jedynie najbliższych artystów.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie zaprasza do Muzeum Regionalnego Państwa Muszyńskiego na wystawę prac Anny Oleksy oraz Huberta Śliwińskiego.

Aby w pełni poznać walory ekspozycji trzeba ją obejrzeć na żywo, ponieważ prezentowane na niej fotografie wykonane są w technice 3D. Tylko w specjalnych okularach można w pełni docenić ich głębie. Hubert Śliwiński urodził się w  Krynicy, ale mieszka w Muszynie.  Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Nowym Wiśniczu. Zajmuje się malarstwem, rzeźbą i konserwacją dzieł sztuki. Pisze wiersze i teksty piosenek, komponuje muzykę.

Jego pierwszy tomik poetycki pt. „Wiersze fruwające” został wydany w 2014 r. przez Bibliotekę Publiczną w Muszynie. Zawodowo zajmuje się filmem i projektowaniem graficznym.

Wystawa „Graficzna głębia” będzie prezentowana do 31 października.

(MK) fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu