Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
24/06/2018 - 16:30

Marta Gałuszewska, zwyciężczyni „The Voice of Poland” dała czadu [ZDJĘCIA]

Marta Gałuszewska wraz z zespołem porwała do zabawy publiczność podczas Festynu Rodzinnego inaugurującego tegoroczną akcje „Bezpieczne wakacje” w Nowym Sączu. Była gwiazdą koncertu, który odbył się na płycie rynku.

Zwyciężczyni ósmej edycji „The Voice of Poland” zaśpiewała na scenie swoje autorskie utwory, jak również kilka coverów m.in. Dawida Podsiadło.

Na sądeckim rynku nie zabrakło fanów młodej artystki, którzy trzymali za nią kciuki podczas ósmej edycji „The Voice of Poland” i teraz śledzą jej karierę solową. Marta Gałuszewska podziękowała fanom za wsparcie, jak również i za to, że trzymali kciuki za Michała Szczygła z Nowej Wsi, który także brał udział w ostatniej edycji programu.

Sądeczanie bawili się doskonale. Nie straszny im był deszcz i chłód. Przed jej koncertem na scenie i na płycie rynku też wiele się działo.

Przed południem można było poćwiczyć wraz z trenerką Ewą Chodakowską, Lefterisem Kavoukisem, Danielem Żołkiem i Tomaszem Choińskim. 

Potem występowali laureaci V Sądeckich Konfrontacji Artystycznych Talentów – SKAT, jak również zespoły i soliści Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu: Iza Kubacka, Nikola Górowska i Anastazja Mężyk ze School of Rock Krzysztofa Szczypuły, NLDA KIDS z NO LIMIT Dance Academy Klaudii Rzeszuto, Zuzanna Magiera i Zuzanna Leśniak ze Studia Wokalnego BEL CORDA w MOK, Natalia Sejut i Adrianna Woźniak, Przemysław Lipień z Grupy Wokalnej „YOUNG VOICE” w MOK, Zespół Tańca Nowoczesnego „KATHARSIS” z MOK, Martyna Kaleta, Kinga Łęczycka ze Studia Wokalnego BEL CORDA. Były piosenki i pokazy tańca nowoczesnego.

Koncert poprowadził kierownik artystyczny Miejskiego Ośrodka Kultury Janusz Michalik. 

Podczas inauguracji „Bezpiecznych wakacji” nie brakowało oczywiście konkursów i zabaw dla dzieci, rodzinnych konkurencji sportowo-sprawnościowych. Do wielu uśmiechnęło się szczęście w loterii fantowej.

Opr. IM, Fot. i źródło: UM w Nowym Sączu.

Bezpieczne wakacje 2018 - koncert
Bezpieczne wakacje - koncert


Dziękujemy za przesłanie błędu