Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
31/08/2019 - 11:15

Kamionka Wielka: zmiana warty na stanowisku dyrektora szkoły

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kamionce Wielkiej Krystyna Skrzypiec zrezygnowała z pełnienia tej funkcji. Zastąpi ją Izabela Zaczyk, która wygrała zorganizowany w maju konkurs.

W ślad za rezygnacją Krystyny Skrzypiec w gminie odbyła się uroczystość, podczas której wójt Andrzej Stanek i Katarzyna Pawłowska -  dyrektor Zespołu Obsługi Szkół Gminy Kamionka Wielka podziękowali jej za lata pracy na tym odpowiedzialnym stanowisku i za zaangażowanie i podjęty wysiłek kierowania placówką oświatową.

Zobacz też: Kamionka Wielka: w końcu zdążysz do urzędu gminy po pracy

Krystyna Skrzypiec nie rezygnuje jednak z pracy w szkole, dlatego wójt życzył jej, by nadal pozostała przewodnikiem dla dzieci i młodzieży w pogłębianiu wiedzy, inspiracją do rozwoju ich pasji, kształtowania charakteru.

Izabela Zaczyk, która zastąpi Skrzypiec w ślad za wynikami majowego konkursu sprawować będzie tę funkcję do 31 sierpnia 2024. 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2018/2019 w szkole w Kamionce Wielkiej zaplanowano na 2 września na godzinę 9.10. Po zbiórce uczniowie wraz z rodzicami i gronem pedagogicznym przemaszerują do tutejszego kościoła na uroczystą mszę świętą. Potem odbędzie się uroczysty apel i spotkania organizacyjne w klasach. Już po nich rodzice będą mogli pozostawić dzieci w szkole pod opieką nauczyciela do godziny 16.30.

ES [email protected] Fot.: UG w Kamionce WielkiejDziękujemy za przesłanie błędu