Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
31/05/2020 - 14:10

Justyna i Tomek w finale "Szansy na sukces". Będą rywalizować czy się wspierać?

Czegoś takiego jeszcze nie było. O wygraną w wielkim finale ,,Szansy na sukces” walczą Justyna i Tomek – obydwoje pochodzą z Sądecczyzny. Występy naszych reprezentantów będziemy mogli obejrzeć już dziś o godzinie 15:15 na kanale TVP 2.

Justyna Jędrusik – piękna i utalentowana wokalistka z Nowego Sącza oraz Tomasz Jarosz – mężczyzna o ujmującym poczuciu humoru i niezwykłym głosie zawalczą dzisiaj o wygraną w programie ,,Szansa na sukces. Opole 2020”. W wielkim finale najlepsi mierzą się z najlepszymi. Stawka jest wysoka – trzy osoby z największą ilością głosów przejdą do ścisłego finału, którego werdykt poznamy również w dniu dzisiejszym, po krótkiej przerwie reklamowej w trakcie programu. Justyna i Tomek walczą o udział w koncercie debiutów podczas Festiwalu w Opolu.

Czytaj też: W niedzielę Justyna Jędrusik z Nowego Sącza wystąpi w ,,Szansie na sukces"!

Tomasz Jarosz pochodzi z Kamionki Wielkiej. Na co dzień pracuje jako funkcjonariusz straży granicznej. Jest również członkiem Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej i wokalistą zespołu Lachersi. Brał udział w „Must Be The Music” i „Jaka to melodia”. Justyna Jędrusik jest instruktorką śpiewu i reżyseruje musicale. Ma wykształcenie muzyczne, a udział w programie traktuje jako przygodę i spełnienie marzeń.

Aktywność naszych reprezentantów w mediach społecznościowych wskazuje na ich świetny nastrój. Jesteśmy przekonani, że emocji nie brakuje, jednak poprzednie odcinki ,,Szansy na sukces” pokazały, że skupienie i koncentracja towarzyszą uczestnikom do samego końca.

Zobacz także: Rozmowa dnia: Tomasz Jarosz wygrał ,,Szansę na sukces" i spełnił swoje marzenie

Justyna wystąpi w duecie z Haliną Frąckowiak, a Tomek razem z Formacją Nieżywych Schabuff. Jak wesprzeć naszych reprezentantów? Wystarczy wysłać SMS pod numer wskazany w trakcie emisji odcinka. Do zobaczenia przed telewizorami o 15.15. Nie możemy się doczekać!

[email protected], fot. archiwum
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu