Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
22/11/2018 - 16:10

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (23-25 listopada)

VI Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury, VI Koncert "I Ty Możesz Pomóc", spektakl: Emigranci, a może wypad do kina? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.

SOBOTA

Spektakl: Emigranci

Teatr Nowy zaprasza na dramat Sławomira Mrożka – Emigranci. Problem emigracji jest wciąż niezwykle aktualny we współczesnym społeczeństwie. Jaka jest tożsamość współczesnego emigranta? Czy „mieć” zastąpiło już „być”? Spektakl odbędzie się 24 listopada o godzinie 18.00 na scenie Teatru Nowego – ulica Jagiellońska 36.

Krynica – Zdrój: VI Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Jana Kiepury

Krynickie Towarzystwo Kulturalne im. Jana Kiepury zaprasza na koncert laureatów VI Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury. Koncert odbędzie się w sobotę 24 listopada o godzinie 19.00 w Sali Balowej Starego Domu Zdrojowego.

Grybów: Seks dla opornych

Teatr Żelazny zaprasza do Miejskiego Centrum Kultury, Czytelnictwa i Edukacji w Grybowie na komedie małżeńską w reżyserii Piotra Wiśniewskiego „Seks dla opornych”. Spektakl odbędzie się w sobotę 24 listopada o godzinie 18.00.

Artur Andrus – recital „Sokratesa 18”

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego Albumu pt. „Sokratesa 18”.Recital odbędzie się w starosądeckim Sokole o godz. 19. 

NIEDZIELA

Stary Sącz: VI Koncert "I Ty Możesz Pomóc"

Fundacja Będzie Dobrze zaprasza na VI koncert z cyklu „I Ty Możesz Pomóc”. Tym razem Fundacja gra dla Grzegorza Psonka z Barcic. Koncert odbędzie się w dniu 25 listopada o godzinie 16.00 w starosądeckim Kinie „Sokół’.

Koncert w Gródku nad Dunajcem

„Cisza Jak Ta" to jeden z najbardziej popularnych zespołów zaliczających się do nurtu poezji śpiewanej. W swojej twórczości grupa sięga po poezję mieszając ją z folkiem i rockiem. Zespół tworzy aranżacje muzyczne do wierszy poetów polskich dwudziestego wieku, takich jak Bolesław Leśmian, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jonasz Kofta, Agnieszka Osiecka, Edward Stachura, jak i współczesnych poetów jak Wiesława Kwinto-Koczan czy Tomasz Borkowski. Koncert odbędzie się 25 listopada o godz. 16.30 na świetlicy Zespołu Szkół w Gródku n/Dunajcem.

CZWARTEK

Z książką przy kawie: Tatuażysta z Auschwitz

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza na czwartkowe ( 29 listopada) spotkanie z cyklu „Z książką przy kawie”. O książce Heather Morris – Tatuażysta z Auschwitz rozmawiać będą Alicja Stolarczyk oraz Grzegorz Rapcia.

A może do kina? Repertuar kina Helios, Sokół, Jaworzyna i Klaps (23-29 listopada)Dziękujemy za przesłanie błędu