Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 10 sierpnia. Imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca
17/02/2017 - 09:15

Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (18-19 lutego)

IRA i Happysad w Krynicy, Levi i Ewa Novel w Nowym Sączu, a może turniej tańca... tak m.in. zapowiada się weekend atrakcji w Nowym Sączu i regionie.

Piątek

Levi i Ewa Novel w Jazz Club Atelier
W najbliższy piątek 17 lutego o godz. 19 w Jazz Club Atelier (ul. Zielona 45) wystąpi zespół bluesowy Levi z charyzmatyczną wokalistką Ewą Novel.

Żywioły abstrakcji – 5. odsłona Ryszarda Miłka
W Galerii pod 5 w Starym Sączu odbędzie się w piątek – 17 lutego o godz. 17.30 wernisaż wystawy „Żywioły abstrakcji"- 5 odsłona Ryszarda Miłka.

IRA w Pijalni Głównej. Mamy dla Was bilety!
Grupa IRA zagra w najbliższy piątek (17 lutego) o godz. 19 koncert w Pijalni Głównej w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia – szukajcie konkursu na naszym Facebooku.

Sobota

Happysad w Pijalni Głównej. Mamy dla Was bilety!
Grupa Happysad zagra w najbliższą sobotę (18 lutego) o godz. 19 koncert w Pijalni Głównej w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia – szukajcie konkursu na naszym Facebooku.

W sobotę Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego
18 lutego 2017 roku, w hali II Liceum Ogólnokształcącego im Marii Konopnickiej w Nowym Sączu, przy ul. Stefan Żeromskiego 16, odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i Nowoczesnego. Organizatorem turnieju jest Szkoła Tańca WirDance Janusz Szczepaniak.

Koncert kameralny sądeckich młodych muzyków
Dwoje młodych i zdolnych artystów wywodzących się z Sądecczyzny wystąpi w sobotę 18 lutego w sali im. Romana Sichrawy MCK SOKÓŁ. Utwory Ludwiga van Beethovena i Edwarda Griega zagrają skrzypaczka Ewelina Listwan i pianista Krzysztof Dziurbiel.

A może do kina?
Kino Helios Nowy Sącz, Sokół i Jaworzyna. Repertuar kina (15.II)

(oprac. JB)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)