Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 lipca. Imieniny: Kariny, Serafiny, Urbana
10/01/2019 - 14:05

Filmowe poranki z Maszą w Kinie Helios. Wygraj bilety!

Już w najbliższą niedzielę 13 stycznia o godzinie 10.30 w ramach specjalnego cyklu dla dzieci odbędzie się pokaz. Tym razem zostanie wyświetlony film: „Bajeczki Maszy cz. 2”. Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia do Kina Helios w Nowym Sączu. Na dzieci czeka cała masa atrakcji.

W ramach specjalnego cyklu dla dzieci, w Kinie Helios zostanie wyświetlony zestaw bajek: „Wilk i lis”, „Wierzchołki i korzonki”, „Królewna żabka”, „Śnieżynka”, „Tomcio Paluch”, „Straszna historia o potworach i tych, którzy się ich boją” oraz „Trudna historia o kotku, który się zgubił i odnalazł”.

Słynna z serialu „Masza i Niedźwiedź” sympatyczna maleńka Masza w zabawny sposób przedstawia znane bajki w zupełnie nowych wersjach, mieszając wątki i postaci. Urocza animacja, zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał to mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku!

Aby otrzymać podwójne zaproszenie do Kina Helios, wystarczy dokończyć zdanie: Uwielbiam zimę, ponieważ...  Na odpowiedzi czekamy do 11 stycznia (piątek) do godz. 9. Należy je wysyłać na adres e-mail: [email protected]  W treści prosimy o wpisanie imienia i nazwiska, telefonu kontaktowego oraz odpowiedzi na pytanie, zaś w temacie wiadomości "Helios dla dzieci”. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosujemy dwie osoby, które otrzymają bilety do kina.

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

Aktywnie w Małopolsce