Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
27/09/2019 - 17:05

Chcesz mieć Kulturotekę? Oddaj na nią głos

W imieniu Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin” zachęcamy do oddania głosu na projekt w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego: „Kulturoteka XXI wieku – przestrzeń kulturalno-integracyjna dla sądeczan”.

Razem pokazaliśmy już jak, wiele możemy zdziałać podpisując się pod wspólną inicjatywą, która służyć będzie nam i następnym pokoleniom Sądeczan. Po raz kolejny mamy okazję pokazać dwoją determinację i udowodnić, że dla Sądeczan wzajemne wsparcie i dążenie do celu buduje rzeczy wielkie.

Trwa właśnie IV edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Szczytnym projektem, w którego realizację się włączyliśmy jest budowa nowoczesnego centrum kultury, którego celem jest aktywizacja kulturalna i społeczna mieszkańców Sądecczyzny. Zadanie to nosi nazwę „Kulturoteka XXI wieku – przestrzeń kulturalno-integracyjna dla Sądeczan”.

Tak niewiele potrzeba. Wystarczy, że do 30 września br. zagłosują Państwo na ten projekt. Głosować można na 2 sposoby: wypełniając drukowaną kartę do głosowania albo internetowo, nie ruszając się z domu, poprzez stronę: https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie .

Numer naszego projektu to SAD20

Dla tych z Państwa, którzy zdecydowaliby się oddać głos w sposób tradycyjny, w załączeniu kartę do głosowania. Więcej informacji na ulotce powyżej. O realizacji zadania zdecyduje ostateczna liczba głosów. Prosimy Państwa o głos ! Dziękujemy za przesłanie błędu