Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
24/12/2022 - 10:40

To będzie przebój tych świąt? Radny Grzegorz Fecko nagrał kolędę

Na premierę trzeba było trochę poczekać. Kolędę, którą nagrał ze swą rodziną na nowosądeckim rynku, radny Grzegorz Fecko publicznie pokazał dopiero w przeddzień wigilii Bożego Narodzenia. Jaką kolędę wybrał? Jedną z piękniejszych. Posłuchajcie!

Nowosądecki radny Grzegorz Fecko wraz z rodziną na zaśnieżonym Rynku nagrał bożonarodzeniową kolędę.

Sceneria do złożenia mieszkańcom Nowego Sącza i ich bliskim, którzy w ten świąteczny czas będą spędzali w stolicy Sądecczyzny była wręcz wymarzona. Śpiewanej przez siebie pięknej kolędy „Dnia jednego o północy” nie pokazał od razu. Uroczystą premierę planuje na swym kanale YouTube 23 grudnia o godz. 17. To będzie na pewno przebój tych świąt.

- Mamy tak piękne kolędy – mówi radny Grzegorz Fecko. – Nie będę odkrywczy, jeśli powiem, że bardzo lubię je śpiewać z całą rodziną. Bardzo lubię, gdy są w takim ludowym rycie. Pomyślałem, że jeśli każdy może śpiewać kolędy i pastorałki to czemu nie spróbować. Czemu nie podzielić się radością ze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia z narodzin Pana Jezusa z innymi. Do czas składania świątecznych i noworocznych życzeń

Radny Fecko przyznaje, że bodźcem do przekazania ich w takiej formie był troszeczkę niedosyt z powodu tego, że już nie ma satyrycznej „Sądeckiej Szopki Noworocznej”, którą przygotowywał Dariusz Izworski, a która była wystawiana na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury. Występował w niej między innymi właśnie radny Grzegorz Fecko, ale także inni radni.

- Pomyślałem - czemu nie nagrać kolędy z życzeniami na ludową nutę i tak już niebawem można będzie jej posłuchać – dodaje nasz rozmówca. – Zaśpiewałem ją tak, jak mi „w sercu gra”. Mam nadzieję, że zainspiruję też jakoś innych.

Czytaj na następnej stronie - TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu