Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
20/02/2023 - 18:30

Krynica - Zdrój: Publikacja którego wydawcy otrzyma Grand Prix 5. Sądeckich Targów Książki?

Po raz pierwszy w historii konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora zostanie przyznana nagroda o wartości 5 tysięcy złotych (pakiet promocyjny) dla Wystawcy 5. Sądeckich Targów Książki za najlepszą książkę.

Który wystawca otrzyma tę nagrodę? Poznamy go w piątek – 24 lutego podczas uroczystej konkursowej gali. Ona rozpoczyna się w Pijalni Głównej w Krynicy – Zdroju o godz. 18.

Nagroda dla wystawcy za najlepszą książkę to zupełne nowum w historii prestiżowego konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora.

Członkowie konkursowej kapituły w piątek (24 lutego) obejrzą stoiska, zapoznają się z ofertą wydawnictw i wybiorą spośród nich najlepszą książkę 5. Sądeckich Targów Książki.

Która książka targów zostanie tą najlepszą poznamy w trakcie uroczystej Gali konkursu o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora

Wydawnictwo, które jest wydawcą książki z tytułem Grand Prix 5. Sądeckich Targów Książki otrzyma pakiet promocji (do grudnia 2023) na portalu i w miesięczniku „Sądeczanin” o wartości 5 tys. złotych.

[email protected], fot. Daniel Szlag.

Dziękujemy za przesłanie błędu