Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
11/08/2019 - 23:25

Wypadek motocykla w Łososinie. Zginęła żona, mąż walczył o życie w szpitalu

Dwudziestokilkuletnia kobieta zginęła w niedzielnym wypadku w Łososinie Dolnej. Motocykl, na którym siedziała bądź go prowadziła, zjechał w pole. Starszego o dziewięć lat mężczyznę śmigłowiec LPR zabrał do szpitala.

Tragiczny wypadek w Łososinie Dolnej 11 sierpnia 2019

Jak doszło do wieczornego wypadku w Łososinie Dolnej? Na to pytanie muszą odpowiedzieć policjanci, prowadzący dochodzenie pod nadzorem obecnego na miejscu prokuratora. Tragedia wydarzyła się ok. godz. 20.30. Jak dowiedzieliśmy się na miejscu, motocykl, którym jechali kobieta i mężczyzna wypadł z drogi i po uderzeniu w przepust przekoziołkował po polu na poboczu.

Zobacz też: Wypadek w Łososinie miało małżeństwo z Iwkowej. Ona 22 lata, on 31. Ledwie rok temu wzięli ślub

Kobieta zginęła na miejscu. Starszego od niej mężczyznę śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do szpitala. Ponoć byli małżeństwem. Jak słyszeliśmy z niepotwierdzonych źródeł, mieszkali w Iwkowej. Wypadek wydarzył się na trasie nr 75, w okolicach lotniska w Łososinie Dolnej. TK. Fot. TK

Zginęła młoda motocyklistka. Tragiczny wypadek w Łososinie
Łososina Dolna, niedziela, po godzinie 20. Do takich tragedii nie sposób przywyknąć. Mówią to nawet policjanci drogówki o najdłuższym stażu. Tym razem zginęła młoda kobieta jadąca motocyklem.


Dziękujemy za przesłanie błędu