Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
12/08/2019 - 13:35

Ona zginęła na miejscu, on walczy o życie. Jak doszło do wypadku w Łososinie?

Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniają, jak doszło do tragicznego wypadku w Łososinie Dolnej, w którym zginęła młoda kobieta, a mężczyzna walczy o życie. Wciąż jeszcze nie wiadomo, kim jest motocyklistka, która poniosła śmierć.

Wracamy do tragicznego wypadku w Łososinie Dolnej, do którego doszło w niedzielny wieczór około godziny 20.25. Tak, jak już informowaliśmy na łamach naszego portalu, w wypadku zginęła młoda kobieta, a podróżujący z nią mężczyzna został ciężko ranny. Jak doszło do tej tragedii? Zadaliśmy to pytanie sądeckim policjantom.

- 31-letni mężczyzna, kierując motocyklem marki Honda, z niewyjaśnionych na obecną chwilę przyczyn, zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i uderzył w betonowy przepust – wyjaśnia  sierż. Monika Mordarska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Młoda kobieta, która razem z nim podróżowała na motocyklu, zginęła na miejscu. Niestety, reanimacja nie przyniosła efektów. Wciąż też nie jest znana jej tożsamość. Z kolei kierowca motocykla w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

- Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu, pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej, a także funkcjonariusze z zespołu wypadkowego sądeckiej komendy oraz biegły z zakresu ruchu drogowego – dodaje policjantka. Śledczy ustalają, jak doszło do tej tragedii.

Zobacz też Co się wydarzyło w Uściu Gorlickim? Poszkodowany mężczyzna jest w śpiączce


RG r.gajewski@sadeczanin.infoFot. TK

Zginęła młoda motocyklistka. Tragiczny wypadek w Łososinie
Łososina Dolna, niedziela, po godzinie 20. Do takich tragedii nie sposób przywyknąć. Mówią to nawet policjanci drogówki o najdłuższym stażu. Tym razem zginęła młoda kobieta jadąca motocyklem.


Dziękujemy za przesłanie błędu