Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
przewiń w dół
Data Publikacji: 
15/03/2017 - 01:05

„Sądeczanin” – zamów prenumeratę miesięcznika, kubek otrzymasz w prezencie


Pierwszych piętnastu Czytelników, którzy zaprenumerują nasz miesięcznik w czasie od 15-30 marca, otrzyma wyjątkowy kubek „Sądeczanina”. Liczymy, że lektura pisma czy portalu z herbatą lub kawą w takim kubku będzie należała do wyjątkowych chwil każdego dnia.

„Sądeczanin” to jedyny taki w regionie miesięcznik. 100- stronicowy, bogato ilustrowany periodyk, z którego można dowiedzieć się, co ciekawego dzieje się w naszym regionie (tematy numeru, artykuły z historii Sądecczyzny, wywiady, reportaże, felietony etc.). W aktualnym, marcowym, numerze miesięcznika m.in. przybliżamy sylwetę Jana Radzika, zwycięscy plebiscytu Sądeczanin Roku 2016, laureatów Nagrody im. ks. prof. Bolesława Kumora, oraz analizujemy zarobki sądeczan.

Przez ostatnie dwa tygodnie marca (15-30) przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę. Pierwsze 15 osób, które zaprenumerują „Sądeczanina” dostaną specjalne kubki.

W sprawie prenumeraty miesięcznika „Sądeczanin” należy się skontaktować  z Małgorzatą Sitek pod nr tel. 18 475-16-31 lub mailowo: [email protected].

(JB)

Komentarze Facebook