Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
05/09/2023 - 15:50

Nowy Sącz: część ulicy Falkowskiej doczeka się remontu

Dobra wiadomość dla mieszkańców osiedla Falkowa w Nowym Sączu. Miejski Zarząd Dróg ogłosił przetarg na remont najbardziej wyeksploatowanego odcinka ulicy Falkowskiej. Co chce zlecić?

Nowy Sącz: część ulicy Falkowskiej doczeka się remontu

O jaką część ulicy chodzi? Doskonale obrazuje to zdjęcie załączone przez MZD do ogłoszenia do przetargu. Jak czytamy w specyfikacji warunków zamówienia na wykonawcy spoczną roboty przygotowawcze i rozbiórkowe, wymiana nawierzchni jezdni, pobocza i wykonanie odpowiednich peronów przystankowych, bo nie ma tutaj miejsca na robienie zatoczek. 

Nowy Sącz: rusza remont Magazynowej. Zobacz, którędy nie przejedziesz

Na oferty w ogłoszonym przetargu MZD czekać będzie do 8 września a planowany termin realizacji zadania przewidziano na koniec listopada.

Zaznaczmy też przy okazji, że – jak wynika z odpowiedzi na zapytania zainteresowanych realizacją inwestycji – w tym samym czasie co remont nawierzchni wymienione mają być tutejsze studzienki kanalizacyjne. Ale to zrobią „Sądeckie Wodociągi”, bo to one są właścicielem sieci. ([email protected] Fot.: MZD) © Materiał chroniony prawem autorskim
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu