Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
31/08/2022 - 11:00

Jarosław Kaczyński wznawia podróże po kraju. Prezes PiS w sobotę przyjeżdża na Podhale

Po wakacyjnej przerwie, prezes PiS Jarosław Kaczyński we wrześniu wznawia podróże po kraju. W sobotę (3 września) szef partii rządzącej spotka się ze swoimi sympatykami w Nowym Targu.

Po sierpniowym urlopie, prezes PiS Jarosław Kaczyński we wrześniu wraca do podróży po Polsce. Objazd po kraju przerwał w środku wakacji, uznając iż nie jest to ku temu odpowiedni termin. Spotkaniom przyświeca hasło "Dobry Rząd na Trudne Czasy". 

W sobotę (3 września) Jarosław Kaczyński spotka się ze swoimi sympatykami w Nowym Targu, o czym informuje w mediach społecznościowych posłanka PiS z Podhala i Nowego Sącza Anna Paluch. 

Początek spotkania, które odbędzie się w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury przy Alei Tysiąclecia 37, zaplanowane jest na godz. 14. 30. 

czytaj też: Z Jarosławem Kaczyńskim o wartościach i realizmie. Będzie pełna sala i wysoka temperatura dyskusji?

Niektórym wakacyjnym wizytom Jarosław Kaczyńskiego towarzyszyły protesty demonstrantów, jak na przykład w lipcu w wielkopolskim Kórniku. Szef rządzącej partii ze spotkania wychodził w silnej obstawie, tylnymi drzwiami. (MK). fot. strona posłanki Anny Paluch. Dziękujemy za przesłanie błędu